Yellow Door - Válečky - Život v oceánu

Neohodnoceno
Značka: Yellow Door
S touto sadou kreativních válečků prozkoumejte vzácná a lákavá oceánská prostředí. Brzy budete vytvářet vlny, když budete válet do hracího těsta nebo hlíny a pomocí razítek oživíte vodu s různými mořskými tvory. Počítejte delfíny potápějící se ve vodě, sledujte ryby skrz bubliny a vytvářejte hmatová příběhová dobrodružství pro celou řadu postaviček! Proč nepoužít tento materiál jako odrazový můstek k učení zajímavých faktů a nové slovní zásoby?
Dostupnost Skladem (>5 ks)
520 Kč
Yellow Door - Válečky - Život v oceánu
Neohodnoceno
Značka: Yellow Door
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Děti si mohou opakovaně procvičovat používání různého tlaku a válení různými způsoby.
Sada obsahuje následující oceánské tvory a jejich prostředí: delfín a vlny, želva a korál, ryba a bubliny, mořský koník a mořská tráva, žralok a ryba, chobotnice a jeskyně.

Každá sada je vyrobena z naší odolné směsi kamenů, obsahuje šest válečků, z nichž každý má rozměry 72 x 34 mm a snadno se čistí.

Bezpečné pro věk od 2 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: