Vánoční magické a nejvoňavější čaje ve zpívající konvičce

u5c08edb088640-nadobi-nordic-2

Vánoce jsou barevné, krásné a cinkavé. Představte si, že o Vánocích k vám domů vejde zpívající konvička na čaj, barevná, krásná a v zástupu za ní i neméně zdobené hrnečky. A nimi vůně skořice a hřebíčku. Tomu rozhodně budete chtít otevřít dveře...

A všechno v rámci hry s dětmi můžete skutečně použít, uvařit čaj do skutečných hrníčků, do těch malovaných magických JENOM JAKO (přece jenom je to hračka, navíc z poctivého plechu) a… udělat si pohádkovou pohodu.

Nádherná sada KOVOVÉ NÁDOBÍ NORDIC - a ten kufřík a tác, podšálky . Ach, oči přechází...

Pojďme si udělat pohodu s vánočním kořením, které nám má přinést hojnost a prosperitu celý rok?

Zaměříme se na koření, kterým můžete obohatit obyčejný černý čaj nebo horké mléko. Abychom si ho pořádně VYCHUTNALI.

V adventním čase je všechno mnohem magičtější a snadno se nám prý stane, že nám právě nyní v pohodě vypitý čaj s hřebíčkem nebo skořicí přinese probuzené duševní síly, moudrost nebo peníze.

Říká se,...

VÁNOČNÍ KOŘENÍ A JEHO MAGICKÉ ÚČINKY

Skořice: vůně skořice uklidňuje mysl, působí protizánětlivě, a přináší hlubší myšlenky, vnuknutí, klid, rozjímání, telepatické schopnosti, pomáhá všestrannému uzdravení a nese úspěch, lásku a peníze.

Hřebíček: protizánětlivé účinky známe ze zubního lékařství, ale také to je afrodisiakum. Magie mu přisuzuje hlavní roli v rituálech na lásku, ochranu před nepříznivými vlivy, dodává energii, zdraví a pocit síly.

Muškátový oříšek: u něj je dobré vědět, že předávkování působí až halucinace a tak zůstaňme jen u pár špetek, pro jistotu. Uvolňuje mysl, usnadňuje spánek a navozuje rovnováhu. To oceňuje i magie, smysl pro spravedlnost, štěstí, vhledy do budoucnosti a nese také peníze a bohatství.

Kardamon: vyvařený ve víně přivolává lásku a vášeň. To samé i v magii, využívá se v rituálech posilujících tělesnou vášeň a pocit prožitku přítomnosti.

Vanilka: i ta je svou sladkou vůní spojena s pohodou, duševní rovnováhou a láskou. Magie ji využívá hlavně pro oslazení již existujících vztahů a přivolání správného partnera.

Myslíme si, že špetka vanilky nebo skořice do čaje při večerní předvánoční pohodě bude to pravé.

Škoda jen, že naše nádobíčko nelze skutečně použít. Chtělo by to takové najít i v dospěláckém provedení!