Motorické vyšívání zvířátek - Janod - 6 zvířátek

Neohodnoceno
Značka: Janod
Hbité prstíčky vyšijí zvířátka. Motorické vyšívání – Janod – 6 zvířátek je vhodná hračka pro děti od 4 do 7 let. Šest obrázků se zvířátky potřebuje dozdobit šňůrkami, aby byli připraveni na svůj den v lese, na louce nebo ve vodě.
Dostupnost Skladem (1 ks)
339 Kč
Motorické vyšívání zvířátek - Janod - 6 zvířátek
Neohodnoceno
Značka: Janod
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Hbité prstíčky vyšijí zvířátka. Motorické vyšívání – Janod – 6 zvířátek je vhodná hračka pro děti od 4 do 7 let. Šest obrázků se zvířátky potřebuje dozdobit šňůrkami, aby byli připraveni na svůj den v lese, na louce nebo ve vodě.

Krásné balení obsahuje šest zvířátek:

sova

veverka

motýl

ryba

želva

šnek

Tak kterým začnete?

Principem hry je provlékat barevné šňůrky otvory v silných kartonových roztomilých předlohách zvířátek. Barvy šňůrek můžete volit dle předloh, ale také si je zvolit naprosto podle sebe.

Hra podporuje soustředění, jemnou motoriku a předvídavost a menší děti zažijí hodně radosti z pěkného díla. Zvířátka jsou tak rozkošná, že jen ožít!

A když se vám nějaká šňůrka ztratí? Jak by asi vypadala zvířátka vyšitá pěkně chlupatou, nebo melírovanou vlnou. Mašličkami? Všechno můžete zkusit, protože hračka se hodí pro mnohonásobné použití.Jen si v tom případě musíte poradit se zpevněním špičky vlny nebo mašličky, aby dobře prošla dírkou.

Karton je tvrdý, pevný a hodně vydrží. Z obrázků pak mohou vzniknout pěkné dekorace do dětského pokoje.

Hračky jsou vyrobené z kvalitního pevného kartonu, dobře a pevně zpracovaného s nezávadnými barvami, tak, aby vydrželo časté prošívání, dírky jsou pevné a nebudou se roztřepovat.

Motorické vyšívání je skvělou hračkou vhodnou jako dárek, kterou bude dítě rádo a často používat i s rodiči.

Hra obsahuje:

  • 6 předloh z kartonu se zvířátky
  • 2 šňůrky k provléní

Nádherná kreativní hračka z dílny francouzských designérů firmy Janod (jejíž historie sahá až do roku 1970) je podpořena nejen kvalitními materiály, nadčasovostí, ale také koresponduje s učením ve stylu Montessori. Materiály pochází z odpovědné lesní produkce. I tyto hračky jsou odolné a vydrží po generace.

V roce 2017 se firma Janod stala vítězem BABY FOREST faun Consumer´s Voice na veletrhu Kind & Jugend v Kolíně nad Rýnem.

Rozměry produktu: 13,5 x 18 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Provlékání a vyšívání
Dle věku: Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let
Materiál: Ostatní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzský výrobce přináší dětem hračky, kterou jsou zábavné, kreativní a pro děti vizuálně atraktivní. Dřevěné hračky jsou zárukou kvality, která přežívá už dlouhá desetiletí. Přeneste se díky značce Janod v čase a umožněte svým dětem hru s kvalitními dřevěnými hračkami.

V portfoliu značky Janod najdete jedinečné designové hračky pro děti od 12 měsíců do 9 let. Dřevěné hračky Janod staví na klasickém designu, ale zároveň dbají na vysokou kvalitu materiálů, nadčasovost a zábavu. Jsou to prostě hračky, po kterých sáhne dítě s radostí znovu a znovu každý den. Dřevěné hračky Janod umožňují dětem rozvíjet svou predstavivovosť a snít. Vytvářet si nové příběhy a tvořit trvalé vzpomínky na dětství.

Materiály použité v těchto hračkách stimulují dětskou hmatovou citlivost, jsou ekologické a bezpečné. Hračky jsou mimořádně odolné a vydrží celé generace.