Hebký čas stínítek a malých lampiček: Dobrou noc....

Začíná čas světýlek a postelových lampiček, kdy do celé krásy vynikne jejich výjimečnost. A když se v takový setmělý večer u dětské postýlky při světle lampičky rozhlédnete tak… vidíte to taky? Všechno je náhle jiné. Hezčí, měkčí.

Měkounké světlo různých svítidel mění pokoj v hebce objímající prostor, do kterého s radostí přidáte i jiné dekorace. Ve kterých pokoj vypadá rázem jinak. Jako by do něj vstoupila POHÁÁÁDKA...

Víte, v čem jsou stínítka tak báječná?

Jsou to maličká světýlka, jejichž nápaditost je skryta v pestrém papírovém okraji, který je pomalován výjevy, jež vás svedou do světa hebkých snů, fantazie a příjemného usínání. Děti budou tyhle drobnosti přímo milovat. Tak moc dráždí fantazii a přitom uklidňují...

A když už jsme u toho kouzla jemného světýlka, které s takovou krásou vyniká v podzimních a zimních večerech, což třeba svítící sněžítko s jednorožcem? V tomhle musíme přiznat, že firma Djeco opravdu umí!

Ten pestrý svět dětské fantazie!

V tu chvíli se dostáváte do světa pohádek, možná do sněhového světa, ve kterém budete hledat tajemný hrad ledové královny.

Pomůže vám jednorožec, nebo bude jednorožec tím, koho budete muset ze spárů zlé královny zachránit?

Stát se může úplně všechno, a hlavně – každou  noc se může stát úplně jiný  příběh.

Časovač: Samovolné vypínání světýlek

Maminky, nemusíte mít vůbec strach, že se sněžítka i stínítka vybijí. Stínítko se zhasíná automaticky po dvaceti minutách, sněžítko po dvou hodinách. Výdrž mají na celou zimu, takže jde o skvělou zábavu na dlouhé večery, snad až do jara. A tak můžete s dětmi usínat i vy… S poklidem a bez starostí, všechno se o sebe postará samo.

Tak dobrou noc!

23bfb81f3109426386f3b7a233543726-nocni-svetlo-snezitko-djeco-jednorozec