Proč pořídit termosky od Herobility?

l5bb5bfd54b831-karolillly-1

Termoska má v našich životech zvláštní postavení. Očekáváme od ní víc. Víc hřejivého, víc chladivého – něco domáckého, něco pohodového, dotek pohody, kterou si přinášíme z domova. 

No řekněte, není to pravda? Když se na chvilku úplně odkloníme od ryze praktických hledisek, je termoska vnímaná jako něco, co je hodno zamilování. Spojujeme si ji většinou jen s příjemnými pocity a kdekoliv ji vezmeme do ruky, očekáváme doušek domova.

A tahle naše je přímo sladká! Už jen ty barvičky, posuďte sami TERMOSKY HEROBILITY jsou slaďounké jak med, v nádherných pastelových barvách.

Výhoda první: Záruka 10 hodin

Je až neuvěřitelné, ale dokonalá termoregulační výplň garantuje až 10 hodin citelně zachovanou teplotu, jakou do termosku vkládáte. Horký čaj, studená voda – vždy přijde k chuti něco jiného. A něco jiného maminky na cestách se svými dětmi potřebují. Co je však shodné – je vždy dobré, když je termoska skutečně spolehlivá, protože pak můžete správně ohřátou vodu uchovávat třeba pro noční přípravu kojeneckého mléka.

Deset hodin je opravdu bohaté rozpětí.

Výhoda druhá: Dětem se z ní dobře pije

Když už dítě pije samo, můžete využít termosku i k samostatnému pití pro děti. Jsou tu dvě úrovně průtoku, takže termoska bude růst s vámi. Věřte, že vám i dlouho vydrží, protože je z kvalitního nerezu, odolná vůči nárazům, a hlavně…

Výhoda třetí: Snadno se vymývá

Noční můra se nekoná. Žádné úzké části, špatné vymývání. Jednoduchý tvar, ideální velikost pro pohodlné mytí a drobné části vytvarovány tak, že budou umyty raz dva.

Dá se říci, že tady nenacházíme lepších slov než jen – dokonalá A SLADKÁ termoska.

Tak kterou?

V barvě RŮŽOVÝCH JAHŮDEK S MLÉKEM, ČISTÉ MLÉKO NEBO BORŮVKOVÁ SE SMETANOU?

452acbf25b673360bec3c0ae904e582e-herotermos-instagram-4

s5bb5bff86fb82-ptcazandra

 65bb5bfe748a68-savina-maria

f8e0c8df78759e37a62e3a4bb646be58-sadaf-oh