Netekoucí hrneček musí být skutečně HRDINA!

Pořádný netekoucí hrneček musí mít buclatý tvar, pevné nohy, ocásek a pořádné uši! Tak přesně tuhle vizi si vzali do hlavy výrobci našich pořádně namachranových netekoucích hrnečků pro děti. Nejenže netečou, ale ještě si dají pořádně záležet na tom, aby se jen tak neskáceli samou slabostí na stůl. Nebo ještě hůř, na zem...

s5b9a66c0e5df7-hrnecek

Mají svaly, mají tvar, mají pořádný kus síly!

A jsou tak roztomilé, až z nich nespustíte oči a děti si je zamilují. A tady je máte v plné kráse: Hrnečky HeroSippy – Herobility. Jeden skutečný hrdina vedle druhého!

Samozřejmostí je zdravotní nezávadnost, čistý silikon a plast bez ftalátů a celá řada doplňků, která vás bude bavit a umožní poskládat si hrnečky tak, jak se vám to bude líbit.

Proč je netekoucí hrneček lepší?

Tak první důvod se hned nabízí. Pro maminku, protože s prvními pokusy o pití nápojů nutně přichází i kousek nešikovnosti a zkuste si spočítat, kolikrát se někde něco vylije. A především na cestách oceníte, když i překocený hrneček v tašce nepustí nic z toho, co v něm je. A na stole se o vyšší stabilitu postarají nožičky a ocásek!

A druhý důvod souvisí s tím prvním...

Děti se z těchto typů hrnečků většinou učí pít. První pokusy s mlékem, čajem, vodou a ovocnými šťávami jsou pro ně nezapomenutelné a čím zajímavější to pro ně bude, tím lépe. Buclatý hrníček pak připomíná maminčino ňadro – ooo, ani nevíte, jak tohle kojící maminky ocení a že někdy je skutečně problém to, že hrneček má jiný tvar! A nekojeným dětem připomíná lahvičku. A čím buclatější, tím pro ty malé ručičky šikovnější.

A do pusinky je savička měkká, takže je konec tvrdým plastům! Mňam – s tímhle půjde učení jedna radost.

TIP: S dokoupenými zásobníky k hrnečkům si můžete dovolit na cesty s sebou zabalit kaše, další čajíčky, mléko a téměř cokoliv! Zásobníčky vypadají skvěle. 

A ještě pár malých tipů na sladké nápoje do hrnečku:

Ze sušených jablíček: Křížaly nebo sušené slupky domácích jablíček povařte deset minut ve vodě a nechte vychladnout.

Podzimní směs: Šťáva z mrkve společně s pár kapkami šťávy ze sladké červené řepy zachutná malým i velkým.

Heřmánek s medem: Tak tuhle jemno kombinaci děti milují!

Pomerančová: Troška pomerančové šťávy ve vodě bude dětem také chutnat.

aa13d0aee0d0495ab7073a30b7d84766-netekouci-hrnecek-2