Holčičky, píšete si deníček? TIP na sladký dáreček

Pamatujete si na ty tužby po nějakém růžovém sešitku nebo bločku, do kterého si budete zapisovat své nejtajnější sny, zážitky a…no já tam třeba objevila po letech i útržky zajímavých rozhovorů s kamarádkami.

A velkolepé plány do budoucna!

Máte taky nějakou zvláštnost, kterou jste si zapisovali do deníčků?

Činnost to není zapovězená ani klukům, o tom žádná. I když… nebyl by v takovém deníčku spíš jeden zápis vedle druhého o heslech k počítačovým hrám a nejrůznější tipy a triky na hráčské servery? Možná... nebo by byl pokreslený auty či hokejovými výsledky.

Deníček je vždycky pohlazením pro duši, tvrdí psychologové

Je starou známou pravdou, že psaní deníčku velmi ulevuje přetížené duši, takže spousta lidí s jeho psaním začíná v pubertě, kdy jsou myšlenky rychlé a neuchopitelné a neskutečně matoucí. A hlavně, každý den jiné. Čert aby se v tom vyznal a papír snese všechno.

A je skutečně jedno, jestli se vám duše zalyká bolem, nebo radostí.

S psaním deníčku se ale děti setkávají už ve škole, když si zapisují úkoly, i takový malý diář je průpravou na nějakou tu písmenkovou činnost v budoucnu. Získávají přehled o tom, jak vypadá den zachycený na papíře, jak jdou dny po sobě, jak se mohou díky zápisům vracet do minulosti a sem tam najít třeba i souvislosti, které by jim normálně unikaly.

A malé holčičky strašně rády píšou pohádky!

Vymýšlí básničky!

Kreslí malé i větší obrázky!

Přidávají k nim samolepky, třpytivé nalepovací kamínky nebo třpytky!

A to všechno můžete s těmito deníčky zažít. Jedná se o krásný SET DENÍČKŮ a doplňků PRO HOLČIČÍ TAJEMSTVÍ DJECO ROSALIEN… který můžete použít pro sebe, ale z některých notýsků se dá udělat i hezké psaní, malá pohádečka, kterou můžete vyzdobenou někomu darovat k svátku či narozeninám.

Obsahuje: 3 notýsky, 1 trhací bloček, samolepky a dárkovou krabičku, do které všechno nádherně schováte.

Už jen pokochat se novými bločky a notýsky, to je čirá rozkoš, co říkáte? A co teprve až vezmete do ruky tužku a....

Poznávejte sami sebe: Je to ideální příležitost

A směle do toho! Ať už si do deníčku budete psát nebo lepit cokoliv, je to báječné rozvíjení fantazie, kreativity, šikovnosti a poznávání své vlastní osobnosti. Najednou totiž budete v rukou držet KUS SEBE….