hrát si a být spolu
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 10 věrnostních bodů

Jak to funguje?

DJ08552

24 měsíců

Skladem

539 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
PO - NE 8:00 - 22:00

Stolní hra - Djeco - Které zvířátko se schovalo

Zábavná hra pro malé děti od 2,5 do 5 let. V balení najdete celkem 9 zvířátek ( motýl, želva, vážka, včela, slimák, ježek, žába, housenka...) ,kulatou krabičku na jejich ukrývání, 15 žetonů s obrázky.

Všechny zvířátka se položí na stůl. Děti si zvířátka prohlédnou a snaží si je zapamatovat. Potom zavřou oči a dospělí jedno ukryje pod krabičku. Ten, kdo uhodne jaké zvířátko chybí jako první, vyhrává. Pokud uhodne správně, dostane jeden žeton.Pokud špatně, jeden žeton musí odevzdat.

Hra se dá hrát na různé způsoby.

Věk: 2,5-5 rokov


Počet hráčů: 2-4

Trvaní hry: 10 minút

Deti si zvieratká popozerajú a snažia sa zapamätať, ktoré kde je a potom zatvoria oči. Dospelý ukryje jedno zo zvieratek pod okrúhlu krabičku a deti otvoria oči. Dieťa, ktoré si spomenie na zvieratko, ktoré chýba, nahlas povie jeho názov. Ak je odpoveď správna, dospelý odkryje zvieratko. Hráčovi, ktorý uhádol chýbajúce zvieratko, dá jeden žetón. V prípade nesprávnej odpovede, musí jeden zo svojich žetónov dať dieťa dospelému. Následne odpovedajú ostatní hráči a rovnakým spôsobom získavajú alebo strácajú žetóny. Po odhalení zvieratka deti znova zatvoria či a dospelý ukryje iné zvieratko.

Poznámka: Zvieratká môžu ukrývať aj deti, v tom prípade sa striedajú a ukrýva vždy iný hráč.

Kto vyhráva: na začiatku hry treba rozhodnúť, že víťazom bude buď ten, ktorý získa najviac žetónov, alebo (ak chcete kratšiu hru), ten, ktorý bude mať ako prvý 5 žetónov.

Poznámka: druhá verzia hry je vhodná aj pre mladšie deti.

Keď hráči otvoria oči, odpovedá iba hráč na ľavo od toho, kto zvieratko ukryl. Ak uhádne, získava žetón, ak neuhádne, odpovedá hráč po jeho/jej ľavici atď.

Materiál
Ostatní
Dle věku
Od 2 let, Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky
Typ hračky
Hrajeme si, Učíme se
Vhodné pro
Kluka, Holku
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem
Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies klikněte na tlačítko "Souhlasím" Další informace

SouhlasímNastavení