Sestavte si 15 lodiček, dozdobte je, přiřaďte jim kapitána a šup s nimi do vany. Dárkově balená kreativní sada plná samolepek, vlajek, výseků a nádherných origami papírů. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Video

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 5 věrnostních bodů

Jak to funguje?

DJ08779

24 měsíců

Skladem

259 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
Každý den od 8:00 do 22:00

Skládačky se samolepkami - Djeco - Lodičky - plují na vodě

Luxusní kreativní sada pro děti od 6 do 11 let. Zvládnou ale i šikovní předškoláci s menší pomocí. Pomocí sady vytvoříte 15 originálních lodiček, které můžete vypustit do vany. Lodičky jsou ve 3 velikostech a různém designu.

Lodička se sestaví z ilustrovaných origami papírů podle jednoduchého ilustrovaného návodu, Poté se dozdobí samolepkami, vlajkami či plachtou, posadí se do ní kapitál a můžete vyrazit na cesty. Některé se ještě navíc provlíkají šňůrkou, která se zdobí vlajkami pro větší efekt.

Zábavná kreativní sada zabaví děti na dlouhé chvíle. Origami papíry jsou voskované, můžete lodičky tedy pouštět ve vaně.

V balení najdete: 15 ks originálně ilustrovaných papírů ve 3 velikostech, 5 šňůrek, 1 arch samolepek, 1 arch s výseky námořníků, 2 archy plachet a vlajek, ilustrovaný návod ve formě brožury

Rozměry balení: 31,5 x 24 cm.

Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem