Video
8 věrnostních bodů do věrnostního systému

Puzzle s velkými díly, které se skládá na podlahu, vhodné pro děti od 3 let. Podlahové puzzle od značky Petitcollage, které je vyrobené z recyklovaných materiálů. Na barvy byl použit inkoust z rostlin. Velice kvalitní puzzle, které převyšuje atesty vhodnosti pro děti. Více

Výrobce: Petitcollage Kód produktu: PTC098 Doprava a platba

PetitcoPodlahové puzzle - Petitcollage - Náš svět - 24 dílů

Velice kvalitní podlahové puzzle vhodné pro děti od 3 let. Veliké díly se dobře skládají na podlaze a dětem se dobře drží v ruce. Díly jsou veliké, dobře se skládají malým dětem. Puzzle jsme vyzkoušeli a dílky do sebe pěkně zapadají. 

Ilustrace mapy světa a vní zakreslená zvířátka podle jejich výskytu. Celý obrázek o rozměru cca 61*46 cm sestavíte z 24 dílů.

Co najdete v balení?

Puzzle je uloženo v pěkné krabici, která je opatřena praktickým poutem pro snadné přenášení. Uvnitř této krásné krabici je 24 velkých dílů puzzle. 

Z jakých materiálů je puzzle vyrobeno?

Značka Petitcollage vyrábí všechny své produkty s ohledem na životní prostředí a zdraví dětí. Krabice, dílky puzzle, včetně cedulky jsou vyrobené z recyklovaných materiálů. Jedná se o velmi pevný a kvalitní karton. Na barvy byl použitý inkoust z rostlin. 

Hračky značky Petitcollage nejen splňují všechny normy bezpečnosti pro děti, ale dokonce je i převyšují. Bezpečná a ekologická hračka pro děti.

Jak si s podlahovým puzzle hrát?

Sestavte puzzle a ukažte dětem, kde se jednotlivá zvířátka vyskytují.

Co skládání puzzle rozvíjí?

Skládání puzzle rozvíjí nejen jemnou motoriku, ale i logiku, paměť a soustředění. Krásná aktivita, kterou můžete dělat společně s dětmi. Podpoříte tak vzájemné pouto mezi členy rodiny. Povídání si o vzniklém obrázku rozvíjí fantazii, komunikaci a slovní zásobu.

Rozměry puzzle: 60,9*45,7 cm

Rozměr balení: 26,5*23*27cm

 

 

Parametry

Materiál Tvrzený karton
Dle věku Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky
Puzzle - počet dílků 1 - 24
Typ hračky Skládáme
Vhodné pro Kluka, Holku

Produkty, u kterých jsme pro Vás připravili video z testování12