hrát si a být spolu
Nádherný designový míč přesně do dětských ruček! Hračka Míč – Djeco – Květinová slečna – 22 cm je vhodná pro děti od 2 let. Má průměr 15 - 22 cm, takže se hodí akorát do dětských ručiček. Velikost korigujete nafouknutím. Pevný, měkký, pěkně se odráží. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

-15%

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 2 věrnostní body

Jak to funguje?

DJ00166

24 měsíců

Skladem

135 Kč s DPH

159 Kč s DPH

15% (24 Kč s DPH)

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
PO - NE 8:00 - 22:00

Nádherný designový míč přesně do dětských ruček! Hračka Míč – Djeco – Květinová slečna – 22 cm je vhodná pro děti od 2 let. Má průměr 15 - 22 cm, takže se hodí akorát do dětských ručiček. Velikost korigujete nafouknutím. Pevný, měkký, pěkně se odráží.

Míč je vyrobený z PVC a má dokonalé vlastnosti umožňující pohodlné kutálení, házení, chytání i driblování. Dobře se čistí a omývá.

Nafukování míče: Míč se nafukuje klasickou pumpičkou na míče. Podle míry nafouknutí může míč mít 15 – 22 cm v průměru. Počítejte také s tím, že po hodině hraní se zhruba o 5 – 10 % zmenší kvůli tlaku uvnitř míče.

Obsahuje:

  • míč s motivem květinové slečny

Hračka Míč – Djeco – Květinová slečna – 22 cm rozvíjí jemnou motoriku, prostorové vnímání a podporuje pohybové aktivity. Naše hračky a výrobky se s radostí podílí na zábavě a hrách, které podporují šťastný rozvoj vašich dětí.

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace a spotřební výrobky s vámi byly co nejdéle.

  • kvalitní míč
  • pěkný dárek

Co hračka rozvíjí

Míč – Djeco – Květinová slečna – 22 cm rozvíjí kreativitu, postřeh a pohybové schopnosti. Naše hračky a výrobky se s radostí podílí na zábavě a hrách, které podporují šťastný rozvoj vašich dětí.

  • jemnou motoriku
  • postřeh
  • prostorové vnímání
Materiál
Ostatní
Dle věku
Od 2 let, Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let, Od 9 let
Typ hračky
Hrajeme si
Vhodné pro
Kluka, Holku
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem
Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies klikněte na tlačítko "Souhlasím" Další informace

SouhlasímNastavení