hrát si a být spolu
Cirkus u vás doma může začít! Magnetický terč a šipky bez hrotů – Janod - Cirkus je vhodný pro děti od 4 let. Krásné kvalitní magnetické šipky bez hrotů s magnetickým terčem jsou bezpečnou zábavou pro malí i velké. Nebojte se nudy, zábava bude dlouhá – terč má dvě strany, každou s jiným obrázkem. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 10 věrnostních bodů

Jak to funguje?

J02074

24 měsíců

Skladem - odesíláme hned

549 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
Každý den od 8:00 do 22:00
Kamenná prodejna Praha 9
Po, Út, Čt, Pá: 9:00 - 16:00
St: 9:00-17:00
Pod Harfou 981/25
Praha 9, Vysočany

Cirkus u vás doma může začít! Magnetický terč a šipky bez hrotů – Janod - Cirkus je vhodný pro děti od 4 let. Krásné kvalitní magnetické šipky bez hrotů s magnetickým terčem jsou bezpečnou zábavou pro malí i velké. Nebojte se nudy, zábava bude dlouhá – terč má dvě strany, každou s jiným obrázkem.

Na jedné straně sbíráte body v klasickém číslovaném terčíku s klaunem, házíte na střed. Na druhé straně terče jsou pak cílem hodů různé obrázky.

Dvě různé hry v jednom, při kterých se ocitáme přímo v cirkusovém šapitó. Kdo trefí stovku?

Magnetický terč a šipky bez hrotů se dá zavěsit na stěnu pevným provázkem zavěšeným na tyči, která dává terči stabilitu. Můžete ho používat doma i venku na zahradě.

Cílem hry je získat co nejvíc bodů ve třech hodech (nebo šesti, pokud se po dohrání hry vystřídáte), v balení je šest šipek, takže si klidně můžete udělat svá vlastní pravidla. A své vlastní odměny pro vítěze.

Hračka zábavnou formou učí děti rozvíjet jemnou motoriku, odhad a soustředění.

Je navíc překrásnou dekorací do dětského pokoje, kufřík je pevný, praktický a má pevné ucho k uchycení. Roztomilé balení oceníte v případě, že dáváte terč jako dárek.

Hra obsahuje:

 • terč
 • 6 šipek se silným magnetem

Nádherná kreativní hračka z dílny francouzských designérů firmy Janod (jejíž historie sahá až do roku 1970) je podpořena nejen kvalitními materiály, nadčasovostí, ale také koresponduje s učením ve stylu Montessori. Materiály pochází z odpovědné lesní produkce. I tyto hračky jsou odolné a vydrží po generace.

V roce 2017 se firma Janod stala vítězem BABY FOREST faun Consumer´s Voice na veletrhu Kind & Jugend v Kolíně nad Rýnem.

Rozměry balení jsou 44 x 4 x 65 cm.

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace. A to se daří.

 • kvalitní zpracování hračky a odolnost
 • krásná dekorace do dětského pokoje
 • bezpečné šipky s magnetickým povrchem

Co hračka rozvíjí

Hračka Magnetický terč a šipky bez hrotů – Janod - Cirkus rozvíjí zábavnou formou motoriku, koordinaci oko – ruka a soustředění. Dejte se do soutěžení!

 • trpělivost
 • koordinace oko-ruka
 • soustředění
 • předvídavost
 • soutěživost
 • přesnost hodu
Materiál
Ostatní
Dle věku
Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let, Od 9 let
Typ hračky
Hrajeme si
Vhodné pro
Kluka, Holku
Co hračka rozvíjí
matematické dovednosti
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem