Designový linkovaný sešit - Djeco - Chichi - A5

Neohodnoceno
Značka: DJECO
Nádherný zápisník pro všechny malé slečny! Designový linkovaný sešit – Djeco – Chic - A5 má zvenku nádhernou designovou obálku s metalickým efektem, uvnitř je linkovaný s malou ilustrací v horní části stránky. Originální dárek probouzející pohádkovou fantazii!
Dostupnost Skladem (2 ks)
95 Kč
Designový linkovaný sešit - Djeco - Chichi - A5
Neohodnoceno
Značka: DJECO
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Nádherný zápisník pro všechny malé slečny! Designový linkovaný sešit – Djeco – Chic - A5 má zvenku nádhernou designovou obálku s metalickým efektem, uvnitř je linkovaný s malou ilustrací v horní části stránky. Originální dárek probouzející pohádkovou fantazii!

Elegantní, barevně vyladěný: připravený pro vaše zápisky plné barev a života. Můžete si psát deníček, zapisovat důležité věci, školní zápisky, udělat ze sešitu úkolníček nebo do něj napsat svůj pohádkový příběh.

Obálka je s třpytivým efektem a ilustrací budící emoce plné fantazie.

Kvalitní obálka, silný papír, po kterém bude tužka klouzat jedna radost. Stran je 48.

Rozměr: 15 x 19,5 cm

Počet stran: 48

Doplňkové parametry

Kategorie: Bločky
Dle věku: Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let, Od 9 let
Materiál: Ostatní
Typ hračky: Tvoříme
Vhodné pro: Holku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzská značka Djeco je ve světě hraček velkým pojmem. Vyrábí ty nejkrásnější hračky a hry pro děti. Hračky Djeco vznikly již v 50. letech 20. století, kdy jejich původní zakladatelka marně hledala na tehdejším trhu hračky pro děti, které by splňovaly její nároky na kvalitu a především smysluplné využití.

Nakonec se rozhodla vhodné hračky navrhovat a vyrábět sama. O několik let později začala sbíra tocenění. A tuto vysoce nasazenou laťku si firma drží dodnes, kdy se těší velké oblibě u dětí a jejich rodičů i odborníků po celém světě. U nás získaly některé výrobky Djeco první místo v prestižních anketách „Hračka roku“ a „Správná hračka“.

V nabídce této značky najdete zejména dřevěné a didaktické hračky, společenské hry, originální puzzle a luxusní designové doplňky do dětského pokojíčku. Specialitou v jejím portfoliu jsou nápadité kreativní sety a výtvarné sady, které díky své originalitě a zpracování patří mezi špičku. Všechny výrobky vynikají nejen perfektním provedením, ale také nádhernými ilustracemi, z nichž mnohé mají za úkol přiblížit dětem svět umění a inspirovat je pro jejich vlastní tvoření.

 

Podobné produkty

DJECO Designový zápisník Camille
95 Kč
DD03564
Designový linkovaný sešit  - Djeco - Aurelie - A5 DD03559
Djeco - Zápisník - Cahier Marie
95 Kč
DD03560