hrát si a být spolu
Naučte se malovat a kreslit tak jednoduše, jak jen to jde! Kreativní vzdělávací hračka – Djeco – Malování krok za krokem s tabulkou Josephine je vhodná pro děti od 4 do 7 let. Názorně učí první základy kreslení zvířátek, loděk, bubáků, domečků, šneků a dalších tvarů, které dětem půjdou. A když jim to půjde, dodá jim to sebevědomí pro kreslení dalších věcí, které kolem sebe vidí. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 6 věrnostních bodů

Jak to funguje?

DJ08320

24 měsíců

Skladem

309 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
PO - NE 8:00 - 22:00

Naučte se malovat a kreslit tak jednoduše, jak jen to jde! Kreativní vzdělávací hračka – Djeco – Malování krok za krokem s tabulkou Josephine je vhodná pro děti od 4 do 7 let. Názorně učí první základy kreslení zvířátek, loděk, bubáků, domečků, šneků a dalších tvarů, které dětem půjdou. A když jim to půjde, dodá jim to sebevědomí pro kreslení dalších věcí, které kolem sebe vidí.

V balení najdete 24 předloh, stírací tabulku, fix, hadřík a návod.

Děti tak mohou své obrázky kreslit stále dokola. Dle libosti je i vybarvovat nebo si je potom zkoušet kreslit a malovat na papír.

Sada obsahuje:

 • 24 návodných obrázků
 • stírací tabulka
 • fix
 • hadřík

Kreativní vzdělávací hračka – Djeco – Malování krok za krokem s tabulkou Josephine rozvíjí tvořivost, jemnou motoriku a představuje skvělé, nenásilné učení. Zároveň je bezvadným, krásným a vkusným dárkem.

Rozměry balení: 24,5 x 21,5 x 3 cm

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace a spotřební výrobky s vámi byly co nejdéle.

 • základní učení naprosto bez námahy
 • vše potřebné je v jedné krabičce

Co hračka rozvíjí

Hračka Kreativní vzdělávací hračka – Djeco – Malování krok za krokem s tabulkou Josephine rozvíjí jemnou motoriku, grafomotoriku, zručnost a umělecké cítění a vjemy. Čas, který s dětmi nad kreativními, didaktickými hračkami strávíme, se nám vrátí v jejich šťastném rozvoji.

 • jemnou motoriku
 • grafomotoriku
 • umělecký cit, kreativitu
 • přesnost
 • napodobování, koordinace oko-ruka
Materiál
Ostatní
Dle věku
Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let
Typ hračky
Tvoříme, Učíme se
Vhodné pro
Kluka, Holku
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem
Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies klikněte na tlačítko "Souhlasím" Další informace

SouhlasímNastavení