Dřevěný motorický stolek s několika zábavnými aktivitami pro děti od 1 roku. Děti budou z hracího stolku nadšené. Najdou zde mnoho zábavných aktivit. Mohou tak objevovat a prozkoumávat dlouhé hodiny. Více

Výrobce: Janod Kód produktu: P03500 Doprava a platba

Vydejte se na procházku venkovem s tímto multifunkčním stolkem, na kterém děti najdou všechna oblíbená hospodářská zvířata! Pojďme tedy do toho a pomozme dětem objevit 7 aktivit na tomto úžasném motorickém stolku. Děti budou nadšené. Najdou zde mnoho zábavných aktivit. 2 zvířata, která lze skládat dvěma různými způsoby na rozvoj motorických schopností. Bludiště s kachnou kráčející kolem rybníka, což je určeno k posílení koordinace oko ruka. Dítě může otáčet ozubená kolečka, vkládat 3 kostky a poznávat tvary.

Dále je zde labyrint pro rozvoj koncentrace a kovový xylofon se 2 hůlkami pro rozvoj hudebního talentu dítěte! Děti mohou přecházet od jedné aktivity ke druhé a objevovat a prozkoumávat dlouhé hodiny. Uvidíte, že děti budou stolek milovat. Hrací stolek je vyroben ze dřeva, barvy jsou netoxické na vodní bázi.

Výška stolku je 32 cm. Rozměr balení je 36 x 36 x 53,5 cm.