hrát si a být spolu
Dřevěná vkládačka učí tvary, barvy a velikosti. Didaktická Montessori hračka – Janod – Tvary, barvy, velikosti je vhodná pro děti od 18 měsíců ze série Montessori Learning Toys od Janod. Hladká, perfektně vypracovaná skládačka ze dřeva učí děti tvary, barvy a velikosti a odměňuje je za úspěšné stavení čím jiným než úspěchem. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

-20%

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 12 věrnostních bodů

Jak to funguje?

J05062

24 měsíců

Skladem

639 Kč s DPH

799 Kč s DPH

20% (160 Kč s DPH)

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
PO - NE 8:00 - 22:00

Dřevěná vkládačka učí tvary, barvy a velikosti. Didaktická Montessori hračka – Janod – Tvary, barvy, velikosti je vhodná pro děti od 18 měsíců ze série Montessori Learning Toys od Janod. Hladká, perfektně vypracovaná skládačka ze dřeva učí děti tvary, barvy a velikosti a odměňuje je za úspěšné stavení čím jiným než úspěchem. Všechno krásně sedí na svých místech, skládačka je hotová!

Dítě ji může snadno zase rozložit a složit, stále dokola. Odolná, pevná a přitom bezpečná. Podkladová deska má zakulacené hrany a je snadná na manipulaci, hračka je skladná a hodí se i na cesty.

Hračka příjemnou formou stimuluje všechny smysly děťátka a je tak skvělým pomocníkem k učení soustředění, pochopení barev, tvarů a posloupnosti velikostí. Rozvíjí jemnou motoriku a logické uvažování.

Dřevo je hladce opracované, krásně oblé a vše je vyrobeno z bezpečných materiálů, dřevo je ošetřeno tak, aby se neoštěpovalo.

Hra obsahuje: 9 dřevěných kostek a dřevěnou desku s předlohou

Nádherná kreativní hračka z dílny francouzských designérů firmy Janod (jejíž historie sahá až do roku 1970) je podpořena nejen kvalitními materiály, nadčasovostí, ale také koresponduje s učením ve stylu Montessori. Materiály pochází z odpovědné lesní produkce. I tyto hračky jsou odolné a vydrží po generace.

Tvary, barvy a velikosti už volají!

Rozměry balení jsou 26,2, x 20,7 x 7 cm.

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace. A to se daří.

  • kvalitní pevné zpracování
  • nezávadné barvy
  • hezké balení
  • dítě u hračky dlouho vydrží

 

Co hračka rozvíjí

Hračka Didaktická Montessori hračka – Janod – Tvary, barvy, velikosti rozvíjí zábavnou formou jemnou motoriku a učí děti rozeznávat barvy (i jemné odstíny) a velikosti a tvary. Pro dlouhé hodiny zábavy.

  • jemná motorika
  • zručnost
  • trpělivost
  • rozeznávání barev
  • postřeh

 

 

Materiál
Dřevo
Dle věku
Od 1 roku, Pro nejmenší, Od 2 let, Od 3 let, Od 4 let
Puzzle - počet dílků
1 - 24
Typ hračky
Hrajeme si, Učíme se
Vhodné pro
Kluka, Holku
Co hračka rozvíjí
jemná motorika, logika, myšlení, tvary, barvy, matematické dovednosti
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem
Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies klikněte na tlačítko "Souhlasím" Další informace

SouhlasímNastavení