Velikonoční bojovka

K Velikonocím patří krásné umělecké aktivity, příprava výzdoby, pozorování rozkvetlé a voňavé přírody, ale také hledání vajíček. Co tak vše spojit v jednu bojovku?

Chytrá opička má pro Vás návod na rychlou bojovku, která se dá hrát jak v interiéru, tak venku, dle toho, jak nám počasí o svátcích dovolí. Níže si od nás můžete stáhnout a vytisknout pár úkolů pro menší i větší děti. 

Každému dítěti dejte kartu, kde bude jeho jméno a na ni si bude sbírat vajíčka za splnění úkolu. Připravte pro děti nějaký pěkný poklad a schovejte ho. V průběhu hledání pokladu si zahrajte samá voda/přihořívá, nebo jednotlivá místa označte čísly nebo pro menší děti barevnými stužkami a půjdou za barvou, kterou jim řeknete.

Přidejte si další stanoviště dle Vašeho gusta! Náš tip v interiéru je stanoviště s říkankou/koledou, jednoduchou hádankou, napodobováním zvířecích zvuků. Venku přidejte aktivity jako například oběhnout kolem stromu, hodit míč 3x do terče, dřepy, kopání míče do branky... Kreativitě se meze nekladou.

Co budete pro bojovku potřebovat?

  • velikonoční vajíčka nebo nějaký poklad
  • nůžky
  • pastelky

velikonocni-bojovka ke stažení-pdf

r605a2d191bb85-ukoly-nahled-pro-web-01-1