MiDeer - Závodní okruh - magnetická stavebnice 115 KS

Neohodnoceno
Značka: MiDeer

Speciální magnetická stavebnice, která je nejen magnetickou stavebnicí, ale i skvělou autodráhou. Kvalita stavebnice je zaručena nezávislým hodnocením jiných magnetických stavebnic od společnosti MiDeer.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
2 239 Kč
MiDeer - Závodní okruh - magnetická stavebnice 115 KS
Neohodnoceno
Značka: MiDeer
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Speciální magnetická stavebnice od společnosti MiDeer je originální stavebnicí pro malé stavitele autodráhy. Děti si mohou procvičovat prostorovou představivost, jemnou motoriku, koordinaci ruky a oka i kreativitu.

Tato magnetická stavebnice obsahuje vše, co očekávají děti od skvělé autodráhy. Stavebnice obsahuje až 115 kusů jednotlivých dílků a můžete si tak postavit závodní okruh dle svých představ. A pokud si nevíte rady, tak balení obsahuje i vzory okruhů od těch nejlehčích až po mimoúrovňové typy závodních okruhů.

A to není vše! Sada obsahuje i dvě speciální autíčka, se kterými děti můžou následně jezdit a závodit na vlastní vyrobené autodráze.

Magnetické dílky jsou robustní, díky zaobleným rohům jsou dílky bezpečné i pro malé děti. Jednotlivé dílky jsou důmyslně vytvořeny s drážkami pro jízdu autíček a díky průhledným živým barvám celá autodráha vytváří dojem magické stavby.

Tuto magnetickou dráhu můžete využít samostatně, ale v kombinaci s dalšími magnetickými stavebnicemi od společnosti MiDeer. Můžete vytvářet i další stavby, které můžou být doplněním k závodnímu okruhu.

Stavebnice obsahuje tyto magnetické dílky:

7 ks dlouhých rovných kolejnic, 6 ks krátkých rovných kolejnic, 10 ks 90°zatáček kolejnic, 6 ks dlouhých šikmých kolejnic

Stavebnice dále obsahuje: 2 ks závodních autíček, 50 ks svislých pilířů na stavbu mimoúrovňové dráhy, 25 ks vodorovné rampy na lepší stabilitu pilířů, 9 ks dopravních značek (3 ks kruhového tvaru, 3 ks čtvercového tvaru. 3 ks trojúhelníkového tvaru), 1 ks archu samolepek na polep dopravních značek, návod na stavby závodních okruhů (celkem 43 typů závodních okruhů řazených dle složitosti stavby).

Součástí balení nejsou baterie typu AA, které jsou nutné pro správnou funkci autíček. Každé autíčko vyžaduje 1 ks baterie.

Rozměry balení: 44 cm x 36 cm x 7,5 cm

Vhodné pro děti od 3 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MiDeer je výrobce kvalitních dětských hraček se zaměřením na vzdělávání, kreativitu a jemnou motoriku. Návrhy jednotlivých hraček jsou založeny na dětské psychologii a vývoji.

Před vydáním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016. Nyní se značkou spolupracují designéři z celého světa. MiDeer se zaměřuje na potřeby dětí - zvyšuje uměleckou kreativitu a rozvíjí tak inteligenci pomocí hraček.

MiDeer nabízí širokou škálu produktů, od puzzlí a stavebnic přes kreativní malování až po logické hry. 

 

Podobné produkty

Magnetická stavebnice Dino svět 50 dílů - Magna-Tiles MT-22850
Magna-Tiles - Magnetická stavebnice Qubix 29 dílů
870 Kč
MT-18029
Magnetická stavebnice House 28 dílů - Magna-Tiles
1 590 Kč
18332
Connetix - Magnetická stavebnice - průhledné tvary 24 dílků CON-EU-C24SE
Magnetická stavebnice Jungle 25 dílů - Magna-Tiles
1 285 Kč
21225
SmartMax - Moje první schovávačka- 6 ks
529 Kč
SMX229
Connetix - Magnetická základna 2 díly - růžová, fialová RUC005
Connetix - Magnetická stavebnice - 50 dílků - Transport Pack - POŠKOZENÝ OBAL
Akce
1 649 Kč
1 950 Kč (–15 %)
CON-EU-50T2