Janod - Atelier Deco Lapač slunce Třpytivý motýl

Neohodnoceno
Značka: Janod
Tvoření Lapače slunce pro děti od 8 let, obsahuje korálky, nit, řetízek a přívěsek ve zlaté barvě pro dotvoření lapače.
Dostupnost Skladem (5 ks)
619 Kč
Janod - Atelier Deco Lapač slunce Třpytivý motýl
Neohodnoceno
Značka: Janod
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Všichni jsme už slyšeli o lapačích snů, ale slyšeli jste už o lapači slunce? Jeho lesklé prvky umožňují, aby se sluneční paprsky odrážely a rozptylovaly krásné světlo a světlé body v kterékoli místnosti, ve které se nachází. Tato dekorativní sada umožňuje vytvoření slunečního lapače podle kroků v přiložené příručce.
Sada obsahuje2 různé velké zlaté kruhy, zlatý a průhledný nylonový drát, zlatý řetízek, jeden zlatý prsten na zavěšení, několik mini zlatých prstenů, 39 fasetovaných korálků, kapací korálek, 2 listy růžového a tmavě zeleného pauzovacího papíru, třpytky. Všechny tyto prvky umožní dětem ve věku od 8 let vytvořit nádhernou dekoraci, kterou si mohou nechat pro sebe nebo ji darovat jiným. Budou mít na co být hrdí! Tato aktivita rozvíjí jemnou motoriku a koncentraci.
Kreativní sada Janod rozvíjí a podporuje tvoření, dovednost a představivost u dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají moc místa, jsou vhodné na cesty i na doma, ve zdraví i nemoci a zabaví děti na dlouhé hodiny. Tvoření různými technikami podporuje soustředění a koncentraci, přirozené zkoumání a výtvarné schopnosti.
Rozměry balení: 45 x 26 x 0,5 cm
Doporučený věk: 8+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzský výrobce přináší dětem hračky, kterou jsou zábavné, kreativní a pro děti vizuálně atraktivní. Dřevěné hračky jsou zárukou kvality, která přežívá už dlouhá desetiletí. Přeneste se díky značce Janod v čase a umožněte svým dětem hru s kvalitními dřevěnými hračkami.

V portfoliu značky Janod najdete jedinečné designové hračky pro děti od 12 měsíců do 9 let. Dřevěné hračky Janod staví na klasickém designu, ale zároveň dbají na vysokou kvalitu materiálů, nadčasovost a zábavu. Jsou to prostě hračky, po kterých sáhne dítě s radostí znovu a znovu každý den. Dřevěné hračky Janod umožňují dětem rozvíjet svou predstavivovosť a snít. Vytvářet si nové příběhy a tvořit trvalé vzpomínky na dětství.

Materiály použité v těchto hračkách stimulují dětskou hmatovou citlivost, jsou ekologické a bezpečné. Hračky jsou mimořádně odolné a vydrží celé generace.

 

Podobné produkty

Janod -Atelier Sada Maxi Obrázky s flitry Mořské panny 07926
Djeco - Kreativní sada Poslední sníh
680 Kč
P04100
Janod - Atelier Sada Maxi Mozaika Vesmír
459 Kč
J07855
J07957 Janod Atelier Sada Mini Mozaika Jednorozec 01 J07957
Maped - Můj první kreativní set
361 Kč
P03630
Djeco - DIY Mořský svět
270 Kč
DJ08002
sdf
Novinka
455 Kč
CL163