Carl Oscar - N'ice Box™ Obědový/svačinový box s chlazením - síla

Chladné a čerstvé jídlo na cestách! Nepropustný obědový box s odnímatelným chladicím boxem ve víku. Ideální do školy, do práce nebo na cesty. Obsahuje vkládací vnitřní box s víkem, takže můžete jednotlivě balit různé potraviny.
Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024
450 Kč
Carl Oscar - N'ice Box™ Obědový/svačinový box s chlazením - síla
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Chladné a čerstvé jídlo na cestách! Nepropustný obědový box s odnímatelným chladicím boxem ve víku. Ideální do školy, do práce nebo na cesty. Obsahuje vkládací vnitřní box s víkem, takže můžete jednotlivě balit různé potraviny. Ideální na čerstvou zeleninu, ovoce nebo dresing. N’ice Box je dodáván také s příbory CUTEleryTM upevněnými ve víku. Chladicí vložku zmrazte po dobu nejméně 6 hodin, zaklapněte ji do víka, aby vaše jídlo zůstalo studené a čerstvé až 5 hodin při pokojové teplotě. Lze jej použít i bez chladicího obalu. N’ice Box je bez BPA, ftalátů a olova a chladicí balení obsahuje netoxický chladicí gel. Nádoby na potraviny jsou vhodné do mikrovlnné trouby a myčky nádobí (horní koš). Chladicí vložku nepoužívejte v mikrovlnné troubě.

Materiál: PP- a tritanový plast, silikon a netoxický chladicí gel

Rozměry: 12,5 x 17 x 8 cm

Hmotnost: 335 g

Kapacita: 0,9 l (vnitřní box 0,2 l)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Švédský výrobce CARL OSCAR přináší špičkové produkty, které zjednodušují váš každodenní život a dělají ho zábavnější.

Specializuje se na výrobky k uchování potravin a lahví na pití. Funkční a inovativní design je předností těchto produktů pro děti a dospělé.

 

Podobné produkty