Yellow Door - Válečky - Lesní přátelé

Neohodnoceno
Značka: Yellow Door
Zjistěte, kdo se skrývá hluboko v lese! Jednoduše přitiskněte válečky do modelíny nebo hlíny a vytvářejte krásné lesní scény. Počítejte králíky v noře, schovejte veverku do kmene stromu a pomozte pavoukovi utkat jeho síť. Zároveň tak rozvíjejte jemné motorické dovednosti Vašich nejmenších. Děti mohou experimentovat s použitím různého množství tlaku a rolováním různými způsoby._x000D_ Každá sada je vyrobena z odolné kamenné směsi a obsahuje šest válečků o rozměrech 72 x 34 mm. Velmi snadno se čistí.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
520 Kč
Yellow Door - Válečky - Lesní přátelé
Neohodnoceno
Značka: Yellow Door
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Zjistěte, kdo se skrývá hluboko v lese! Jednoduše přitiskněte válečky do modelíny nebo hlíny a vytvářejte krásné lesní scény. Počítejte králíky v noře, schovejte veverku do kmene stromu a pomozte pavoukovi utkat jeho síť. Zároveň tak rozvíjejte jemné motorické dovednosti Vašich nejmenších. Děti mohou experimentovat s použitím různého množství tlaku a rolováním různými způsoby.
Každá sada je vyrobena z odolné kamenné směsi a obsahuje šest válečků o rozměrech 72 x 34 mm. Velmi snadno se čistí.

Bezpečné pro věk 2+.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

0004655 v datech sport
149 Kč
2655-4
0004652 v datech veda
149 Kč
2654-7