Yellow Door - Válečky - Emoce

Tyto válečky pomohou dětem rozpoznat a mluvit o šesti klíčových emocích: radost, nadšení, smutek, starosti, klid a vztek. Válejte s válečky modelínu nebo hlínu, abyste vytvořili tělo. Následně přidejte obličej a hádejte, jakou emoci se Vám podařilo vyrobit. Práce s válečky pomůže dětem vyjádřit a pochopit, jak mohou vypadat jejich tváře a jak se může cítit jejich tělo, když prožívají konkrétní emoce. Pohrajte si s barvou modelíny a zkuste ji přizpůsobit dané emoci :-). Poutavý způsob, jak rozvíjet emocionální slovní zásobu dětí a zároveň procvičovat jemnou motoriku. Každá sada je vyrobena z odolné směsi kamene, která se snadno čistí a obsahuje šest válečků o rozměrech 72 x 34 mm.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
520 Kč
Yellow Door - Válečky - Emoce
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Tyto válečky pomohou dětem rozpoznat a mluvit o šesti klíčových emocích: radost, nadšení, smutek, starosti, klid a vztek. Válejte s válečky modelínu nebo hlínu, abyste vytvořili tělo. Následně přidejte obličej a hádejte, jakou emoci se Vám podařilo vyrobit. Práce s válečky pomůže dětem vyjádřit a pochopit, jak mohou vypadat jejich tváře a jak se může cítit jejich tělo, když prožívají konkrétní emoce. Pohrejte si s barvou modelíny a zkuste ji přizpůsobit dané emoci :-) Poutavý způsob, jak rozvíjet emocionální slovní zásobu dětí a zároveň procvičovat jemnou motoriku. Každá sada je vyrobena z odolné směsi kamene, která se snadno čistí a obsahuje šest válečků o rozměrech 72 x 34 mm.

Věk 2+.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

0004607 kniha aktivit stem biologie
149 Kč
2632-6
DJECO - Magnetická abeceda
455 Kč
DJ03100
EDUkid - Magnetická kniha - Vánoce
620 Kč
EK170720
4201 lidske telo prvni otazky
Akce
299 Kč
4648
0004652 v datech veda
149 Kč
2654-7
Yellow Door - Válečky - Lesní přátelé
520 Kč
YD1155