Yellow Door - Pojďme objevovat - příroda

Perfektní sada pro malé badatele! _x000D_ Tyto krásné hmatové kameny odrážejí přírodní poklady, které mohou děti objevit v přírodním světě. Kameny, které jsou určeny pro venkovní učení, investigativní hru a lesní školu, jsou robustní právě pro venkovní dobrodružství! Jsou dostatečně odolné, aby je bylo možné použít ve vodě, půdě, blátě a jílu na hraní, a snadno se čistí. Úžasně smyslové, detaily na kamenech lze cítit i vidět.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
639 Kč
Yellow Door - Pojďme objevovat - příroda
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Vydejte se na lov do přírody a porovnejte se skutečnými přírodninami. Udělejte otisky do hracího těsta a třete pomocí voskových pastelek. Děti budou mít z takových aktivit radost a zároveň se budou učit o přírodě.

Sada obsahuje osm kamenů: žalud, semínko pampelišky, peříčko, šiška, šnečí ulita, pavučina, platanový list, semena platanu. Kameny měří cca 80 mm. Bezpečné pro 2+.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: