Yellow Door - Pojďme objevovat - mořské pobřeží

Neohodnoceno
Značka: Yellow Door
Nechte se přenést do oceánu a prozkoumejte lákavou flóru a faunu mořského pobřeží s těmito hmatovými kameny. Odolné pro použití v jejich přirozeném prostředí, ve vodě a písku, jsou ideální pro venkovní objevy a investigativní hry a lze je snadno vyčistit pro další dobrodružství!
Dostupnost Skladem (>5 ks)
639 Kč
Yellow Door - Pojďme objevovat - mořské pobřeží
Neohodnoceno
Značka: Yellow Door
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Proč je nevzít na plážový výlet a neporovnat je s nějakými skutečnými přírodními poklady? Mohou být použity k vytvoření malých kamenných bazénů, k vytváření otisků v hracím těstě a k nanášení tření pastelek. Děti si takové aktivity užijí a dozvědí se více o jednom z nejbohatších a nejrozmanitějších prostředí na planetě.

Sada obsahuje osm kamenů: šneková mušle, krab, medúza, humr, lastura nautila, mořská řasa, hvězdice a lastura surmovky. Kameny měří cca 80 mm. Bezpečné pro 2+.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: