Filtr

Ověřeno zákazníky

Ověřeno zákazníky Heureka

Chytrá opička od svých zákazníků získala certifikát spokojenosti "Ověřeno zákazníky".
Jsem zde pro Vás

kontaktujte nás

773 576 637

Po - Ne: 8:00 - 19:00 h
50 Kč zdarma na Váš nákup
za přihlášení do členské sekce Chytré opičky.
Co Vám přinese členská sekce?
Jedinečné cenové nabídky přístupné pouze členům. Přehled testovaných hraček a mnoho dalších zajímavostí.
0 Kč 890 Kč

Dřevěná vkládačka - Janod - Tvary a barvy

Skladem
809 Kč
Vhazovací a vkládací hračky pro děti

Vhazovací a vkládací hračky pro děti: zjistěte, proč jsou důležité pro správný rozvoj

Tyto hračky provází dětstvím už celou řadu generací. Určitě si i vy pamatujete, jak jste se snažili protlačit malou krychličku správným otvorem dovnitř nádobky. A tento princip pomáhá rozvíjet dovednosti i u dnešních dětí. Je totiž maximálně přínosný, protože umožňuje intuitivně pochopit základní vlastnosti a proporce předmětů, a to velmi zábavnou formou.

U nás najdete oblíbené „vkládačky“ a „vhazovačky“ v mnoha originálních provedeních a variantách. S jejich pomocí naučíte své zlatíčko rozpoznávat tvary a barvy a ukážete mu, jak může ještě o něco lépe objevovat svět kolem sebe.

Co všechno vkládání a vhazování procvičuje?

Při hraní s těmito hračkami dochází ke zdokonalování jemné motoriky, protože manipulace s jednotlivými částmi vyžaduje souhru prstů a bezchybné ovládání ruky. Ale tím to zdaleka nekončí. Děti se musí soustředit, mít trpělivost a oplývat zručností.

A na závěr pro vás máme skvělý tip, jak lze hraní s tímto typem hraček zpestřit a oživit. Zkuste doma uspořádat malý turnaj v „rychlovkládání“. Vítězem bude ten, kdo naskládá všechny dílky do otvorů v nejkratším čase, jednou rukou či například se zavázanými očima.