Otestovali jsme vzdělávací puzzle pro nejmenší - Najdi mě!

Rozbalili jsme a otestovali nádherné puzzle Najdi mě od značky Djeco, která patří ve Francii k nejoblíbenějším značkám hraček pro děti. Jak se nám puzzle líbilo, podívejte se na naši recenzi.

m5a5f7876898cd-duo-puzzle-djeco-najdi-me (1)

Balení puzzle

Celé puzzle je zabalené v atraktivní kartonové krabičce, je tedy vhodné jako dárek, nemusíte ho už nijak speciálně balit, stačí dát nahoru třeba jen mašli. Na balení je také praktická šňůrka pro přenášejí, na které je navléknutý vzorek puzzle pro představu, jak vypadají díly uvnitř.

Princip puzzle

Puzzle je určené pro děti od 2 let, skutečně je tedy vhodné jako první puzzle pro naše nejmenší. Každý díl krásně padne do dětské ruky

V balení je celkem 24 dílů - 12 dvojic.

Děti k sobě přiřazují dva díly a to podle přirozeného výskytu zvířete. (Např. tedy chobotnice žije v moři atd.). Na jedné straně puzzle je zvířátko, na druhé straně přirozený výskyt a navíc je zde zvířátko ještě někde ukryté. Děti tedy zvířátko ještě hledají schované na druhé straně puzzle, což je pro ně zábavné.

Materiál

Puzzle je vyrobené z velmi pevného, tvrzeného kartonu. Jedná se o silný karton, děti ho nepřehnou a je velice odolný. Nevadí, když spadne na zem. Jediné, co by ho mohlo poškodit je dlouhodobé cucání.

Puzzle je velmi příjemné v ruce, má hladký povrch, pestré barevné provedení.

Toto vzdělávací puzzle pro nejmenší můžeme jednoznačně doporučit, nejen, že děti zabaví, ale mohou se naučit zvířátka, barvy, jejich zvuky. Skládání puzzlí rozvíjí jemnou motoriku, schopnost soustředit se a logiku.

c5a5f785878c4d-duo-puzzle-djeco-najdi-me6

d5a5f7877aa88d-duo-puzzle-djeco-najdi-me2jpg