Otestovali jsme - Duo puzzle od Djeco - Čísla

Tak my neleníme ani o prázdnínách a s Péťou každý den procvičujeme počty. Počítáme venku stromy, auta, vlastně skoro vše, co se mihne kolem nás. Udělali jsme si z toho skvělou zábavu  a navíc se toho chytil Daník. Tak jsem chytila příležitost za pašesy a pořídila první duo puzzle. Nejdřív jsem chtěla zvířátkové, kde by spojoval maminku s mláďátkem, ale jeho počítání (zatím samozřejmě vůbec neví, o co jde) mě přesvědčilo, sáhnout po jiném typu a mláďátka schovat, až bude mít svátek.

35f29b3171e5ba-duo-puzzle-djeco-cisla6

Puzzle je vyrobeno z velmi tvrdého pevného kartonu, což je pro našeho Daníka ideální. Navíc krabička je vybavená praktickou šňůrkou na přenášení

z5f29b22d3b12c-duo-puzzle-djeco-cisla2

Úkolem je spojit dva díly puzzle. Jeden díl představují zvířátka a podle jejich počtu je třeba připojit číslo. Dítě se tak naučí zvířátka a nasává informace o počítání, aniž by to tušilo. Skvělá hračka na výuku počtů. Navíc nejde jen o pouhé číslice, dítě získává představu o množství a může si zvířátka na obrázku  přepočítat.

85f29b22c92d67-duo-puzzle-djeco-cisla4

Uvnitř balení je celkem 20 dílů na vytvoření 10 dvojic. Nechybí nádherné ilustrace typické pro francouzskou zančku Djeco.

r5f29b22d8b229-duo-puzzle-djeco

w5f29b22cdeb36-duo-puzzle-djeco-cisla3