Otestovali jsme dřevěné puzzle Květinová princezna od Vilacu

Vyzkoušeli jsme jedno z oblíbených dřevěných puzzlí s motivem Květinové princezny od francouzské značky Vilac. Podívejte se, jak se líbilo nejen nám, ale především našim dětem.

w5a664c3918a45-drevene-puzzle-vilac-kvetinova-princezna-blog

Balení puzzle

Celé puzzle je uložené v pěkné krabici, díky které je puzzle ideální jako dárek nebo také poslouží k dekoraci dětského pokoje. Krabice je vyrobena z pevného kartonu je pevná. Na zadní straně je celý obrázek puzzle a na přední straně krásný obrázek květinové princezny. Je vysekaná právě do tvaru předního obrázku.

Obsah puzzle

Uvnitř krabice najdete 54 dřevěných dílů a plakát s obrázkem, na který se děti při skládání mohou dívat. Na obrázku najdete nádhernou květinovou princeznu v šatech, která stojí u rybíčku plného květin. Na levé straně od princezny je strom plný květin, budek pro ptáčky, motýlků atd.. Vzadu uvidíte královský palác. Celé puzzle je také plné ilustrací zvířátek a je lemováno květinami.

Kvalita puzzle

Každý dílek je opravdu pěkně zpracovaný, je to silnější dřevo, dílky do sebe krásně zapadají. Puzzle jsme testovali celých 14 dnů a pořád krásně vypadá, dílky se nám nešoupou, obrázky i barvy jsou stálé.

u5a664b50dbe6d-drevene-puzzle-vilac-kvetinova-princezna5-blog

t5a664c36ea22a-drevene-puzzle-vilac-kvetinova-princezna-10blog

Co se nám nejvíc líbí

Jednoznačně ilustrace, které nadchnou každou malou princeznu a kvalita zpracování. Atraktivní je i balení, které vykouzlí krásnou dekoraci v dětském pokoji.

n5a664b4fb81c0-drevene-puzzle-vilac-kvetinova-princezna3-blog

Co bychom zlepšili

Moc se nám líbí, že je uvnitř i plakát, ale lepší by byl v reálné velikosti, menší děti by tak mohly puzzle skládat přímo na obrázku.

b5a664b4e9b97e-drevene-puzzle-vilac-kvetinova-princezna1-blog

15a664c3bc0625-drevene-puzzle-vilac-kvetinova-princezna4-blog