Svojtka - Ukolébavka do postýlky - První poslech

Stulte se spolu se svým dítkem pod peřinkou a užijte si díky této nádherně ilustrované zvukové knížce společný poslech oblíbených ukolébavek.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
4.6.2025
279 Kč
Svojtka - Ukolébavka do postýlky - První poslech
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)
V této zvukové knížce na vás čeká šest známých klidných melodií, které jsou vhodné pro poslech v postýlce před usnutím. Najdete mezi nimi známé skladby jako Třpyť se, třpyť se, hvězdičko nebo Brahmsovu ukolébavku. Díky textům si budete moct ukolébavky se svým dítkem i zabroukat. Zachumlejte se pod peřinkou a užijte si společné chvíle poslechu díky této nádherně ilustrované zvukové knížce.

Prodejní cena zvukové knihy již obsahuje recyklační poplatky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky podle věku
EAN: 9788025633083
Co hračka rozvíjí: logika, myšlení, paměť, fantazie, vědomosti
Dle věku: Od 3 let, Od 4 let
Materiál: Ostatní, Papír
Typ hračky: Učíme se, Čteme
Vhodné pro: Kluka, Holku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Nakladatelství Svojtka & Co. vydává knihy pro děti od nejmenších drobečků po děti předškolního a školního věku, dále široké spektrum obrazových titulů pro dospělé z oblasti tzv. non-fiction literatury a proslulou edici průvodců Lonely Planet.

Na českém knižním trhu působí s menšími obměnami od roku 1990, od roku 2005 vydávají knihy také na Slovensku. Tituly přejímají od renomovaných světových nakladatelů.

V jejich nabídce najdete leporela pro nejmenší, knihy s puzzle, výukové karty, knihy pohádek, beletrii pro větší děti nebo naučené knihy pro školáky.

 

Podobné produkty

Smart hra - Mindok - Červená Karkulka
719 Kč
MINDOK245
Dětský silikonový příbor Trixie Baby  3-pack Mr. Dino 96-442
Snímek obrazovky 2025 05 12 122927 93-229
CARIOCA Plus Sketch fixy sada 10 kusů
Novinka
239 Kč
452414
Snímek obrazovky 2025 01 02 v 21.52.59
499 Kč
9957307
Snímek obrazovky 2025 05 13 112018
Novinka
1 050 Kč
97-140
Snímek obrazovky 2024 11 15 114840
Akce
377 Kč
570 Kč (–33 %)
9955892
Láhev na pití Trixie Baby  350ml - Mr. Parrot
600 Kč
9940-227
STABILO EASY original Levý tmavě-/světle modrá
195 Kč
S468343