Svojtka - Podívej se pod okénko - Jak fungují počítače

Neohodnoceno
Značka: Svojtka
Zajímáš se o počítače? S touto knížkou plnou odklápěcích okének doslova nahlédneš dovnitř počítačů a dozvíš se, jak to všechno funguje.
Dostupnost Skladem (4 ks)
349 Kč
Svojtka - Podívej se pod okénko - Jak fungují počítače
Neohodnoceno
Značka: Svojtka
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Zajímáš se o počítače a baví tě objevovat, co všechno se uvnitř nich skrývá? S touto bohatě ilustrovanou knížkou plnou zábavných odklápěcích okének poznáš celý svět počítačů, a to úplně od základní desky! Prozkoumej tajemství programování, zabrouzdej si po síti nebo se vydej na vzrušující výpravu do minulosti za těmi nejstaršími počítači, které kdy člověk vyrobil. Modem, touchpad, RAM i CPU… ti všichni a mnozí další ilustrovaní kamarádi na tebe čekají a vysvětlí ti zákonitosti počítačových technologií - zcela srozumitelně, aby to i úplný nováček mezi počítači pochopil. Prostřednictvím velkého množství odklápěcích okének doslova nahlédneš dovnitř počítače. Takovou příležitost si nesmíš nechat ujít! Stačí stisknout ON…

Počet stran: 14

Vazba: Leporelo

Rozměr: 195 x 222 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Věda a technika
Dle věku: Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let, Od 9 let
Typ hračky: Učíme se

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nakladatelství Svojtka & Co. vydává knihy pro děti od nejmenších drobečků po děti předškolního a školního věku, dále široké spektrum obrazových titulů pro dospělé z oblasti tzv. non-fiction literatury a proslulou edici průvodců Lonely Planet.

Na českém knižním trhu působí s menšími obměnami od roku 1990, od roku 2005 vydávají knihy také na Slovensku. Tituly přejímají od renomovaných světových nakladatelů.

V jejich nabídce najdete leporela pro nejmenší, knihy s puzzle, výukové karty, knihy pohádek, beletrii pro větší děti nebo naučené knihy pro školáky.

 

Podobné produkty

Svojtka - Nej... LETADLA A LETIŠTĚ v pohybu
699 Kč
4745
Svojtka - Co jsou mraky?
249 Kč
6412
Jiří Models - Kniha aktivit - Technologie
149 Kč
1899-3
Jiri models - Kniha aktivit -  Robotika
149 Kč
2631-8
Mideer - Umělecké puzzle - Vesmírná raketa - 226 dílků
Akce
377 Kč
539 Kč (–30 %)
MD3170
Jiří Models - Osobnostní aktivity - Buď EKO
179 Kč
2700-1
Magnetická stavebnice - Smartmax - Roboflex
749 Kč
SMX530