Svojtka - Nejkrásnější pohádky bratří Grimmů

Neohodnoceno
Značka: Svojtka
Tato krásná sbírka nejkrásnějších pohádek bratří Grimmů by neměla chybět v žádné dětské knihovně. Užijte si společný čas s dětmi při čtení pohádek.
Dostupnost Skladem (5 ks)
299 Kč
Svojtka - Nejkrásnější pohádky bratří Grimmů
Neohodnoceno
Značka: Svojtka
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

V této sbírce pohádek bratří Grimmů najdete jejich nejznámější a nejkrásnější příběhy - objevte perníkovou chaloupku, poslechněte si Brémské muzikanty nebo se vydejte hledat ptáka se zlatým peřím. Nesmrtelné příběhy s nádhernými ilustracemi vás s dětmi přenesou do světa představivosti a kouzel. Společné čtení patří rozhodně k těm nejplnohodnotnějším okamžikům s dětmi, tak si je běžte naplno užít!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nakladatelství Svojtka & Co. vydává knihy pro děti od nejmenších drobečků po děti předškolního a školního věku, dále široké spektrum obrazových titulů pro dospělé z oblasti tzv. non-fiction literatury a proslulou edici průvodců Lonely Planet.

Na českém knižním trhu působí s menšími obměnami od roku 1990, od roku 2005 vydávají knihy také na Slovensku. Tituly přejímají od renomovaných světových nakladatelů.

V jejich nabídce najdete leporela pro nejmenší, knihy s puzzle, výukové karty, knihy pohádek, beletrii pro větší děti nebo naučené knihy pro školáky.

 

Podobné produkty

Svojtka - 101 pohádek před spaním
299 Kč
4741
Svojtka - MiniPEDIE - Objevujeme svět! Vánoce
Akce
199 Kč
249 Kč (–20 %)
6534
Svojtka - Ve sněhu - Velké objevy pro malé objevitele
Akce
199 Kč
249 Kč (–20 %)
6489
400638 6308 365 pohadek pred spanim obalka
399 Kč
6308
Svojtka - PRVNÍ OBJEVY - Zvířata v zimě
249 Kč
4521