SPRÁVNÁ TERMOSKA: Co musí splňovat?

Čas pro termosky! Je tu studený čas mrazivých rán, nečasu a chuti se nechat ve škole zahřát čajem od maminky. To se dá snadno zařídit s termoskou a my vám dneska poradíme, jaké termosky jsou pro takový účel nejlepší. 

Samozřejmě je skvěle využijí i maminky na cestách, mít takovou hřejivou termosku v záloze při zimních procházkách, to se člověku hned chce ven!

Co má splňovat správná termoska pro děti?

Dlouhá výdrž!

Aby termoska byla super, splňovala svůj účel a brali jste ji rádi do ruky v létě i v zimě, tak potřebuje mít výdrž! Alespoň 10 hodin. To naše termoska hraje splňuje! Už jen proto, že má dvoustěnnou konstrukci s vakuem z premiové nerezové oceli.

Dobré těsnění!

Nic nenaštve víc, než termoska, která protéká. Co si budeme povídat, někdy se to stává. Takže u termosek pro děti si výrobci dávají veliký pozor a důmyslná vodotěsná uzavírátka jsou samozřejmostí. To naše termoska také stoprocentně splňuje.

Neklouzavý povrch

To zdaleka nesplňuje každá a různé pogumované a na dotek sametové povrchy jsou obrovskou výhodou, neboť termoska nesklouzne z dlaní. A také je na dotek mnohem příjemnější, doslova je k pomazlení než lesklá hladká termoska pro dospělé.  Matný, neklouzavý povrch naše termoska také má!

Více úrovní průtoku

Pro menší i větší děti! Aneb, aby termoska vydržela co nejdéle. Počítáme s tím, že opravdu k zamilování hodná termoska s vámi může růst. Vydrží roky!

Dobře se myje!

A to je důležité pro všechny lahvičky, které se používají vícekrát. Termoska je dobře koncipovaná, široká tak, že se velmi pohodlně vymývá a vysychá. Žádné riziko úzkých míst, kde při vysychání může vznikat plíseň…

A poslední důležitá věc. ODOLNOST PROTI NÁRAZŮM, ta musí být. A dokonalá. Což naše termoska splňuje, takže přežije desítky pádů na zem. Možná i stovky, to záleží na tom, jak dlouho ji budete milovat. Snad pro její funkčnost, snad pro její křehké pastelové barvy?