Poketo - Pádové otázky OP 029

Přehledná oboustranná karta s pádovými otázkami a ilustračními příklady a častými předložkami v daném pádě na straně druhé. Karta umožňuje snadnější orientaci v tématu. Ideální pomůcka pro všechny třeťáky.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
50 Kč
Poketo - Pádové otázky OP 029
Poketo - Pádové otázky OP 029
Novinka
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Tento přehledný seznam slouží žákům a žákyním třetích tříd jako pomůcka, když si ještě nejsou jisti pádovými otázkami. Snadno se díky ní zorientují a postupně si pořadí a znění pádových otázek zafixují.

Vytištěno na list tvrdého papíru o velikosti A5.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Poketo je nakladatelství pro děti založené v České Republice. Tvoří kreativní vzdělávací materiály, knihy a hry pro děti takové, jaké jsou: hravé, zvídavé a jedinečné.

Za POKETEM stojí tři kamarádky sedmi dětí, které jsou akční, tvůrčí a naslouchají potřebám dětí. Vše testují na svých dětech a ladí každou kartičku do posledního detailu.