Poketo- Násobení a dělení-sada OP043

Zápasí Vaše děti s násobením a dělením a přemýšlíte, jak jim učení usnadnit? Proto vznikla tato sada Násobení a dělení, která obsahuje tři druhy her k procvičování malé násobilky. Násobení děti zavede až k pokladu. Díky dělení vyčistí rybník od odpadků. A i s klasickou skládačkou Nebe, peklo, ráj jde učení hravěji. V sadě dále najdete přehledovou kartu, dvě kostky (včetně speciální desetistěnné), figurky a návod ke hrám.

Hry jsou určeny pro jednoho až čtyři hráče. Vhodné jsou zejména pro žáky třetích tříd, kdy se s malou násobilkou začíná, a pro všechny, kteří s matematikou bojují.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024
385 Kč
Poketo- Násobení a dělení-sada OP043
Snímek obrazovky 2024 07 02 124502
Novinka
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Popis

Sada „Násobení a dělení“ usnadňuje dětem zapamatování si malé násobilky hravou formou. Obsahuje:

  • hru (herní plán) na násobení: Hráči se vydávají pro poklad na dně rybníka. Cestou plní matematické úlohy – čím lépe je zvládnou, tím rychleji se dostanu k pokladu. Úkoly jsou přitom náhodné – rozhoduje o nich hod kostkou a políčko na herním plánu. Velikost herního plánu A4.
  • hru (herní plán) na dělení: V této hře mají hráči za úkol vyčistit rybník od odpadků. Odpadek mohou vylovit, když správně vyřeší matematickou úlohu. Při přípravě hry si sami určujete, jaké rovnice jsou ve hře. Můžete zvolit příklady z celé malé násobilky, nebo jen příklady s vybranými činiteli, které zrovna děti potřebují trénovat. Hru lze hrát buď koperativně nebo jako soutěž. Velikost herního plánu A4.
  • skládačky nebe,peklo,ráj:  jednoduchá a dětem známá hra, adaptovaná na procvičování malé násobilky. Celkem sada obsahuje 10 kusů – co kus, to příklady s jedním činitelem od 1 do 10. Rozměr 210 x 210 mm.
  • přehledovou kartu s malou násobilkou: oboustranná, o rozměru A5
  • desetistěnnou kostku a klasickou, šestistěnnou kostku
  • pět figurek
  • návod

Hry jsou pro jednoho až čtyři hráče a jsou určeny pro třeťáky i všechny, kteří potřebují protrénovat a upevnit si znalosti malé násobilky.

 

Co na hry říkají:

„Parádní hra na násobení a dělení, děti baví, trénují matematické dovednosti ve spojení s hrou, což vede k lepšímu upevnění.“

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Poketo je nakladatelství pro děti založené v České Republice. Tvoří kreativní vzdělávací materiály, knihy a hry pro děti takové, jaké jsou: hravé, zvídavé a jedinečné.

Za POKETEM stojí tři kamarádky sedmi dětí, které jsou akční, tvůrčí a naslouchají potřebám dětí. Vše testují na svých dětech a ladí každou kartičku do posledního detailu.