hrát si a být spolu
Vzdělávací sada vhodná pro děti od 4 let. Zábavná a zajímavá hra, kde děti experimentují s odrazy obrázků v zrcadle. Cílem je vytvořit odrazem obrázek, který je na zadávacích kartách. Hra rozvíjející logiku, prostorovou představivost, fantazii. je také skvělá na učení barev. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

-4%

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 9 věrnostních bodů

Jak to funguje?

DJ06481

24 měsíců

Skladem

470 Kč s DPH

489 Kč s DPH

4% (19 Kč s DPH)

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
PO - NE 8:00 - 22:00

Vzdělávací sada vhodná pro děti od 4 let. Zábavná a zajímavá hra, kde děti experimentují s odrazy obrázků v zrcadle. Cílem je vytvořit odrazem obrázek, který je na zadávacích kartách. Hra rozvíjející logiku, prostorovou představivost, fantazii. je také skvělá na učení barev.

V balení najdete 4 velké karty s obrázky, které jsou rozdělené podle barev a slouží jako zadání. Ke každé kartě pak patří jednotlivé obrázky, které se vkládají pod zrcadlo a jejich otáčením děti vytvoří obrázky jako na kartách zadání.

Otáčením obrázků pod zrcadlem vznikají nádherné obrazce. Můžete na nich trénovat i barvy.

Tuto vzdělávací hru vyrábí francouzská značka Djeco. 

Hračka Vzdělávací hra - Djeco - Zrcadlová imaginace rozvíjí  logiku, prostorovou představivost, fantazii. Je také skvělá na učení barev.. Čas, který s dětmi nad kreativními hračkami a didaktickými hrami strávíte, se vám bohatě vrátí v jejich radostném rozvoji osobnosti.

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace a spotřební výrobky s vámi byly co nejdéle.

  • vzdělávací a zábavná hra
  • nerozbitné zrcadlo
  • krásné balení
  • vznikají na pohled nádherné obrazce

Co hračka rozvíjí

Hračka Vzdělávací hra - Djeco - Zrcadlová imaginace rozvíjí  logiku, prostorovou představivost, fantazii. Je také skvělá na učení barev.. Čas, který s dětmi nad kreativními hračkami a didaktickými hrami strávíte, se vám bohatě vrátí v jejich radostném rozvoji osobnosti.

  • jemnou motoriku
  • logické myšlení
  • orientaci v prostoru
  • oční rozeznávání
  • učí barvy a tvary

Názor mámy Lucie

Hru s jsme vyzkoušeli s naším tříletým Daníkem a musím říct, že jsem byla překvapená, jak moc ho zaujala. Zatím nechce obrázky skládat podle zadání, ale vzniklé obrazce ho moc fascinují. Rozděluje si obrázky na barvy. Navíc hru využívá i jako loto. Přiřazuje jednotlivé obrázky na karty zadání.

Je to jeden z nejoblíbenějších vánočních dárků. Dokonce si u něj vyhraje i delší chvilku sám. Je krásné ho pozorovat, jak si hraje a nenásilně se i učí.

Lucie Šálená Máma a majitelka
Materiál
Ostatní
Dle věku
Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let
Typ hračky
Hrajeme si, Učíme se
Vhodné pro
Kluka, Holku
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem
Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies klikněte na tlačítko "Souhlasím" Další informace

SouhlasímNastavení