Společenská hra rozvíjející strategické myšlení! Společenská hra pro děti – Janod - Akrobat zdokonaluje zručnost a strategické myšlení. Je vhodná pro děti od 5 let a hrát ji může celá rodina. Zaujme beze sporu i starší děti. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 14 věrnostních bodů

Jak to funguje?

J02757

24 měsíců

Skladem

719 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
Každý den od 8:00 do 22:00

Společenská hra rozvíjející strategické myšlení! Společenská hra pro děti – Janod - Akrobat zdokonaluje zručnost a strategické myšlení. Je vhodná pro děti od 5 let a hrát ji může celá rodina. Zaujme beze sporu i starší děti.

Strategické myšlení a zručnost se v této hře nádherně snoubí. I dospělí neodolají a budou si ji chtít zahrát. Je určena pro 2 - 8 hráčů, takže klidně přizvěte i někoho dalšího.

Čím více hráčů, tím větší zábava. Hráči házejí kostkou a snaží se postavit pomocí karet a svých postaviček, které představují akrobaty co nejvyšší věž. Ta se nesmí zhroutit. Je potřeba plánovat, předvídat a mít šikovné ručičky.

Veškeré součásti hry pak můžete složit do pěkného sáčku, kde zase počká do dalšího hraní.

Hra obsahuje 57 dřevěných postaviček akrobatů, 3 hrací kostky, 20 kulatých karet – patra věže, sáček na uložení hry na doma i na cesty.

Doba hraní: cca 10 minut

Nádherná kreativní hračka z dílny francouzských designérů firmy Janod je podpořena nejen kvalitními materiály, nadčasovostí, ale také koresponduje s učením ve stylu Montessori. Materiály pochází z odpovědné lesní produkce. I tyto hračky jsou odolné a vydrží po generace.

Je to i krásný dárek, v krásném balení a záměr darovat takto mnohostrannou hračku je výrazem radosti od obdarovaného. Zabaví se celá rodina. Ideální na Vánoce nebo na prázdniny či dovolenou.

Hračka podporuje jemnou motoriku, strategické myšlení a soutěživost velmi zábavnou formou. Rozměry balení jsou 25 x 25 x 6 cm.

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace. A to se daří.

 • kvalitní dřevo
 • nezávadné barvy
 • praktické bezpečné zpracování, které vydrží všechny pády věže
 • zaujme všechny věkové skupiny
 • vhodné na cesty, pro rodinné hry a společenské rodinné akce
 • sounáležitost nejmenších s celkem rodiny „konečně něco, co hrajeme všichni“

Co hračka rozvíjí

Hračka Společenská hra pro děti – Janod - Akrobat je vhodnou hračkou pro rodinné společenské hraní pro všechny věkové kategorie. Čas, který rodiče věnují dětem a kreativním hrám jim pomohou utvářet osobnost.

 • jemná motorika
 • logika, předvídavost
 • strategické myšlení
 • rozvoj hmatu
 • koordinace ruka - oko
 • trpělivost
 • radost ze stavění
 • rodinnou pohodu
Materiál
Dřevo
Dle věku
Pro předškoláky, Od 6 let, Od 9 let
Typ hračky
Hrajeme si
Vhodné pro
Kluka, Holku
Co hračka rozvíjí
jemná motorika, logika, myšlení
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem