hrát si a být spolu
Hbité prstíčky vyšijí zvířátka. Motorické vyšívání – Janod – 6 zvířátek je vhodná hračka pro děti od 4 do 7 let. Šest obrázků se zvířátky potřebuje dozdobit šňůrkami, aby byli připraveni na svůj den v lese, na louce nebo ve vodě. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

1 recenze

+ 5 věrnostních bodů

Jak to funguje?

J05313

24 měsíců

Skladem - odesíláme hned

299 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
Každý den od 8:00 do 22:00
Kamenná prodejna Praha 9
Po, Út, Čt, Pá: 9:00 - 16:00
St: 9:00-17:00
Pod Harfou 981/25
Praha 9, Vysočany

Hbité prstíčky vyšijí zvířátka. Motorické vyšívání – Janod – 6 zvířátek je vhodná hračka pro děti od 4 do 7 let. Šest obrázků se zvířátky potřebuje dozdobit šňůrkami, aby byli připraveni na svůj den v lese, na louce nebo ve vodě.

Krásné balení obsahuje šest zvířátek:

sova

veverka

motýl

ryba

želva

šnek

Tak kterým začnete?

Principem hry je provlékat barevné šňůrky otvory v silných kartonových roztomilých předlohách zvířátek. Barvy šňůrek můžete volit dle předloh, ale také si je zvolit naprosto podle sebe.

Hra podporuje soustředění, jemnou motoriku a předvídavost a menší děti zažijí hodně radosti z pěkného díla. Zvířátka jsou tak rozkošná, že jen ožít!

A když se vám nějaká šňůrka ztratí? Jak by asi vypadala zvířátka vyšitá pěkně chlupatou, nebo melírovanou vlnou. Mašličkami? Všechno můžete zkusit, protože hračka se hodí pro mnohonásobné použití.Jen si v tom případě musíte poradit se zpevněním špičky vlny nebo mašličky, aby dobře prošla dírkou.

Karton je tvrdý, pevný a hodně vydrží. Z obrázků pak mohou vzniknout pěkné dekorace do dětského pokoje.

Hračky jsou vyrobené z kvalitního pevného kartonu, dobře a pevně zpracovaného s nezávadnými barvami, tak, aby vydrželo časté prošívání, dírky jsou pevné a nebudou se roztřepovat.

Motorické vyšívání je skvělou hračkou vhodnou jako dárek, kterou bude dítě rádo a často používat i s rodiči.

Hra obsahuje:

  • 6 předloh z kartonu se zvířátky
  • 2 šňůrky k provléní

Nádherná kreativní hračka z dílny francouzských designérů firmy Janod (jejíž historie sahá až do roku 1970) je podpořena nejen kvalitními materiály, nadčasovostí, ale také koresponduje s učením ve stylu Montessori. Materiály pochází z odpovědné lesní produkce. I tyto hračky jsou odolné a vydrží po generace.

V roce 2017 se firma Janod stala vítězem BABY FOREST faun Consumer´s Voice na veletrhu Kind & Jugend v Kolíně nad Rýnem.

Rozměry produktu: 13,5 x 18 cm.

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace. A to se daří.

  • kvalitní zpracování hračky a odolnost materiálů
  • vhodné i pro sourozence, předloh i šňůrek je více
  • obrázek může utvořit vhodnou dekoraci do dětského pokoje

Co hračka rozvíjí

Hračka Motorické vyšívání – Janod – 6 zvířátek zábavnou formou rozvíjí dětské dovednosti, jemnou motoriku a soustředění. Čas, který s dětmi takto strávíte, pomáhá rozvíjet jejich šikovnost, bystrost a osobnost.

  • jemnou motoriku
  • rozeznávání barev
  • soustředění
  • cit pro celek
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem