hrát si a být spolu
Hlavolam ze sedmi kousků z doby samotného Pythagorase! Montessori hračka - Logická hra – Tangram zdokonaluje myšlení a se sedmi dílků lze vytvořit bezpočet různých tvarů. Vhodná pro děti od 2 do 5 let. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 10 věrnostních bodů

Jak to funguje?

J05070

24 měsíců

Skladem

529 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
PO - NE 8:00 - 22:00

Hlavolam ze sedmi kousků z doby samotného Pythagorase! Montessori hračka - Logická hra – Tangram zdokonaluje myšlení a se sedmi dílků lze vytvořit bezpočet různých tvarů. Vhodná pro děti od 2 do 5 let.

Velký dřevěný tangram se se v této hře skládá buď dle předlohy nebo podle vlastní fantazie. Zajímavá skládačka rozhodně nezapadne mezi obyčejnými hlavolamy a stavebnicemi a procvičuje v dětech logické a prostorové vnímání, což zlepšuje jejich průpravu na přijímání matematických znalostí v budoucnu.

Ideální na učení barev, tvarů a prostorového vnímání: Pastelové barvy jsou příjemné pro oko a dřevo je z kvalitních a nezávadných materiálů (dřevo, karton), vydrží každé zacházení.

Hra obsahuje 25 kartiček s předlohami, 7 dřevěných dílků a 1 dřevěný rámeček na skládání.

Nádherná kreativní hračka z dílny francouzských designérů firmy Janod je podpořena nejen kvalitními materiály, nadčasovostí, ale také koresponduje s učením ve stylu Montessori. Materiály pochází z odpovědné lesní produkce. I tyto hračky jsou odolné a vydrží po generace.

Je to i krásný dárek, v krásném balení a ještě tím pomůžete dítěti zlepšit předpoklady pro pochopení matematiky a logických souvislostí v budoucnu.

Hračka podporuje jemnou motoriku, logické myšlení a prostorové vnímání velmi zábavnou formou. Rozměry balení jsou 18 x 18 x 2,8 cm.

Materiál: dřevo, karton

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace. A to se daří.

 • kvalitní dřevo a karton
 • nezávadné barvy
 • přesné zpracování, všechny díly zapadají
 • zaujme všechny věkové skupiny
 • vhodné na cesty, pro rodinné hry a společenské rodinné akce

Co hračka rozvíjí

Hračka Montessori hračka - Logická hra – Tangram je vhodnou hračkou pro rodinné společenské hraní pro všechny věkové kategorie a pro rozvoj prostorového a logického přemýšlení. Čas, který rodiče věnují dětem a kreativním hrám jim pomohou utvářet osobnost a zlepší jejich pozitivní vnímavost k matematice.

 • jemná motorika
 • logika, předvídavost
 • strategické myšlení, matematické dovednosti
 • rozvoj hmatu
 • koordinace ruka - oko
 • trpělivost
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem
Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies klikněte na tlačítko "Souhlasím" Další informace

SouhlasímNastavení