Nejroztomilejší šnek na světě! Hudební šnek s xylofonem a bubnem Janod je vhodný pro děti od 12 měsíců. Dá se tahat za provázek a obsahuje řadu aktivit.  Z boku je xylofon a hudební paličky jsou zároveň jeho roztomilými růžky. Z druhé strany šneka je bubínek. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 15 věrnostních bodů

Jak to funguje?

J05159

24 měsíců

Skladem

769 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
Každý den od 8:00 do 22:00

Nejroztomilejší šnek na světě! Hudební šnek s xylofonem a bubnem Janod je vhodný pro děti od 12 měsíců. Dá se tahat za provázek a obsahuje řadu aktivit.  Z boku je xylofon a hudební paličky jsou zároveň jeho roztomilými růžky. Z druhé strany šneka je bubínek.

Šnek zaujme nejen krásným roztomilým vzhledem, ale mnoha funkcemi, které z něj udělají milovaného člena rodiny. Jak se bude jmenovat ten, který se u vás zabydlí?

Hračka jezdí, má zaoblené hrany pro větší bezpečnost nejmenších dětí a má jemné barevné provedení nezávadnými barvami. Má čtyři kolečka (každé má jinou barvu), která mu zajišťují bezpečnost, nešetrné dětské tahání tedy ustojí s grácií. Kolečka perfektně jezdí na každém povrchu (koberce i dřevěné podlahy, dlaždice)

Paličky jsou zároveň jeho růžky, což je mimořádně nápadité a roztomilé!

Celá hudební sestava je v ulitě šneka. Ta je v případě potřeby odnímatelná a děti tak mohou šneka rozebrat a rozestavět si hudební sestavu na zem. Ze stejného důvodu je šnek dobrou hračkou na cesty, dá se dobře sbalit.

Nádherná kreativní hračka z dílny francouzských designérů firmy Janod je podpořena nejen kvalitními materiály, nadčasovostí, ale také koresponduje s učením ve stylu Montessori. Materiály pochází z odpovědné lesní produkce. I tyto hračky jsou odolné a vydrží po generace. Přímo vybízí k tomu, aby si s nimi dítě hrálo.

Je to i krásný dárek, pokud chcete někoho obdarovat kvalitní a trvanlivou hračkou, která udělá mnoho radosti, a ještě podpoří hudební sluch dítěte a cit pro rytmus.

Hračka podporuje kreativitu, sluch a koordinaci slyšeného s viděným. Rozměry balení jsou 20,5 x 8,9 x 20 cm.

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace. A to se daří.

 • pevný materiál, zaoblené hrany
 • nezávadné barvy
 • roztomilé zpracování, které děti zaujme
 • vysoká funkčnost hračky
 • lze sbalit i na cesty

Co hračka rozvíjí

Hračka Hudební šnek s xylofonem a bubínkem je příležitostí pro získání citu pro rytmus, pro hudbu a učí koordinaci slyšeného s tím, co dítě vidí. Čas, který rodiče věnují dětem a kreativním hrám jim pomohou utvářet osobnost.

 • jemná motorika
 • soustředění
 • cit pro detail
 • trpělivost
 • předvídaní zvuků v závislosti na činnosti
 • hudební cit
 • cit pro rytmus
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem