Jsem pyšná maminka tří dětí. Vždy jsem vybírala hračky nejen podle toho, jakou mají funkci z hlediska rozvoje dětí, hodně mi záleželo i na tom, jak ty hračky vypadají, a z čeho jsou vyrobené. Hrajeme si s nimi přece i my, rodiče, tak jsem chtěla, aby se líbily i mně. A tak vznikl eshop Chytrá opička.

Chtěla jsem mít takový ten typ obchodu, kde byste nejraději koupili úplně všechno. Ten s těmi všemi roztomilými hračkami, kreativními pomůckami, zkrátka se vším, co bych “nutně potřebovala”, tón v tónu, jestli mi rozumíte . Mě i mé děti to společné hraní opravdu baví, a tak rozbalíme a zkoukneme každou hračku ještě před tím, než ji vystavíme na eshop. Když je hodně lákavá, s chutí si ji vyzkoušíme, a naše dojmy s vámi pak sdílíme ve videích. To mi u ostatních obchodů chybělo.

V ideálním světě by mě potěšilo, kdybych si mohla hračku ještě před nákupem rozbalit, mrknout dovnitř a vyzkoušet, osahat. Jednoduše si chci být jistá, že se nespletu. Být si jistí, to vy teď u nás můžete. Naše videa ukazují reálnou hračku v rukách reálného dítěte při hře. Nejlíp se totiž vybírá hračka, kterou vidíte přímo v akci.

A jestli se ptáte, proč chytrá opička, vězte, že tak říkám všem svým dětem. Jsou od přírody velmi zvídavé a společným hraním se dozvídají a učí spoustu nových věcí. A já ty chvíle miluji.

o nas