Filtr

Ověřeno zákazníky

Kontakty

0 Kč 700 Kč

Nasazování tvarů - Djeco - Kikou Plok

Nádherně barevně a designově zpracované nasazování tvarů pro děti. Nasaďte hlavičku žabičce nebo třeba tělo motýlkovi. O ...
Skladem
449 Kč

Dřevěná motorická hračka - Bigjigs - Nasazování traktor

Na objednávku do 2 dnů
433 Kč

Dřevěná motorická hračka - Bigjigs - Nasazování buldozer

Na objednávku do 2 dnů
433 Kč
Nasazování na tyč

Děti zbožňují hračky, které umožňují něco skládat či nasazovat

V této kategorii najdete hračky, které jsme souhrnně pojmenovali jako „nasazování na tyč“. Rozhodli jsme se utvořit pro ně samostatnou sekci, protože jde o kousky, které se těší mimořádné oblibě. Děti zkrátka baví něco skládat, sestavovat nebo nasazovat. A takové hraní oceníte i vy jako rodiče. Je totiž velmi přínosné. Procvičuje jemnou motoriku, logické myšlení, představivost i trpělivost.

Některé výrobky navíc nabízejí možnost všestrannějšího využití, takže se s nimi vaše zlatíčko jen tak nudit nebude. A když do toho ještě zapojíte svou fantazii, mohou vám jednotlivé dílky posloužit třeba pro výuku barev nebo tvarů, základů počítání apod.

Nasazování na tyč je skvělá zábava

Princip hraní u těchto hraček tkví v nasazování předmětů na tyč nebo jinou podobně tvarovanou část.  Děti tak zábavným způsobem trénují zručnost a šikovnost a mají prostor být i kreativní. Jednotlivé dílky totiž mohou skládat i podle sebe, nikoliv jen pouze tak, jak to má být správně.