Mideer - guma na skákání

Neohodnoceno
Značka: MiDeer

Skákání gumy, byla jedna z her, kterou si pamatujeme z našeho dětství. _x000D_ Gumu jsme skákali snad všichni! I když byla výsadou hlavně holek. _x000D_ Dokázala nás zabavit na celé hodiny. Povede se to i teď?_x000D_ Součástí balení je 3 m dlouhá guma, kartičky s obrázkovým návodem, jak na jednotlivé přeskoky._x000D_ Kartičky jsou označeny složitostí od nejjednodušších po složité cviky._x000D_ Vhodné pro děti od 6ti let. _x000D_ Rozměry balení: 8,5cm x 10,5cm x 2cm

Dostupnost Skladem (>5 ks)
122 Kč
Mideer - guma na skákání
Neohodnoceno
Značka: MiDeer
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MiDeer je výrobce kvalitních dětských hraček se zaměřením na vzdělávání, kreativitu a jemnou motoriku. Návrhy jednotlivých hraček jsou založeny na dětské psychologii a vývoji.

Před vydáním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016. Nyní se značkou spolupracují designéři z celého světa. MiDeer se zaměřuje na potřeby dětí - zvyšuje uměleckou kreativitu a rozvíjí tak inteligenci pomocí hraček.

MiDeer nabízí širokou škálu produktů, od puzzlí a stavebnic přes kreativní malování až po logické hry. 

 

Podobné produkty

Mideer - Dětské dřevěné švihadlo 2,2m
284 Kč
MD1025
Vilac Růžové švihadlo s puntíky
307 Kč
V3007P
Dětské švihadlo - Djeco - Cordellie
210 Kč
DJ02013