Křídové fixky 6 barev - Tookyland

Snadné kreslení na tabuli bez prachu! Děti si kreslení křídami v interiéru užijí. Křídové fixy Tookyland v 6 sytých barvách krásně kreslí nejen na tabuli, ale i na skleněné plochy. Nezanechávají prach a jednoduše se z povrchu opět smyjí. Tekutými křídami však můžete kreslit i na pevný papír a zdobit například zabalené dárky různými personalizovanými obrázky.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
309 Kč
Křídové fixky 6 barev - Tookyland
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Výrazné barvy potěší děti!


Balení obsahuje 6 křídových fixů, které dětem zcela postačí k výtvarnému vyjádření. Tekuté křídy Tookyland jsou netoxické a pro vaše děti zcela bezpečné. Kreslit s nimi mohou děti již od 2 let.

Upozornění: fixy jsou určeny ke kreslení na křídovou tabuli, nikoli na povrchy, které křídové povrchy imitují (např. křídové tapety nebo křídové barvy na zeď).

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreslení a malování
Co hračka rozvíjí: kreativita, jemná motorika, fantazie
Vhodné pro: Kluka, Holku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty Tookyland jsou vyrobeny s cílem skloubit dovednosti ze skutečného života s budováním jemných motorických dovedností, zlepšováním kreativity a rozvíjením představivosti a zároveň vyčarovat úsměv na tváři každého dítěte.

Všechny výrobku jsou ekologické a splňují nejpřísnější mezinárodní normy bezpečnosti dětské zábavy.

Tookyland byl založen se snem vytvořit co nejlepší kreativní zábavu. Hledají originální způsoby výroby nadčasových a odolných produktů, které rozveselí a zároveň vzdělají vaše dítě.