Kamarád s knížkou - Učíme se anglicky

Kamarád s knížkou - učíme se anglicky nabízí knížky, aktivity a návod pro rodiče, jak se s malým dítětem doma učit anglicky, aby mu cizí jazyk nebyl cizí. Boxík pracuje s přirozenou zvědavostí dítěte a přispívá k jeho komplexnímu psychomotorickému vývoji. Vzdělávací boxík - angličtina pro děti je vhodný pro děti ve věku 6–18 měsíců.
Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
1 299 Kč
Kamarád s knížkou - Učíme se anglicky
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Kamarád s knížkou - učíme se anglicky nabízí knížky, aktivity a návod pro rodiče, jak se s malým dítětem doma učit anglicky, aby mu cizí jazyk nebyl cizí. Boxík pracuje s přirozenou zvědavostí dítěte a přispívá k jeho komplexnímu psychomotorickému vývoji. Chcete s vaším dítkem trávit čas smysluplně a navíc ho učit angličtinu už od malička? Máme pro vás boxík Kamarád s knížkou - učíme se anglicky, ve kterém naleznete hned několik aktivit, které budou vašeho drobečka nejen bavit, ale zároveň splní tento účel. Vše v jednom Oproti jiným hračkám je boxík unikátní v tom, že nabízí velké množství her v jednom balení. Navíc jednotlivé aktivity jsou vzájemně propojené a jsou součástí příběhu o veverce Sofi, která je průvodcem celého boxíku. Dítě je tak více vtažené do hry a aktivita se pro něj stává zajímavější. Hry v boxíku se ovšem nezaměřují pouze na rozvoj jedné schopnosti, ale přispívají ke komplexnímu psychomotorickému rozvoji dítěte (od rozvoje motorických dovedností po rozšiřování slovní zásoby). Dalším bonusem boxíku je, že obsahuje rodičovskou příručku, kde se dozvíte, jak s danými aktivitami pracovat a jak je přizpůsobit vašemu děťátku dle jeho věku. Miminko tak bude dostávat přesně takové podněty, jaké v dané vývojové fázi potřebuje. Kamarád s knížkou vám pomůže trávit společný čas smysluplně a upevnit vztah mezi vámi a vašim děťátkem. Boxík Kamarád s knížkou obsahuje: 1 interaktivní knížku s příběhem veverky Sofi 3 doplňkové knížky (První slova, Zvířátka a Moje tělo) 3 plakáty a 15 kartiček jako doplňková aktivita ke knížce Zvířátka 8 kartiček jako doplňková aktivita ke knížce Moje tělo 18 jednodílných puzzlí jako doplňková aktivita ke knížce První slova 4 černobílé oboustranné kartičky pro nejmenší 5 kostek s obrázky zvířat a prvních slov brožuru pro rodiče, jak přistupovat k jednotlivým aktivitám a jak s dítětem při hraní pracovat Základní boxík NEobsahuje háčkovanou hračku Sofi. Fotky jsou pouze ilustrativní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knížky pro miminka
Dle věku: Pro miminka, Od 1 roku, Pro nejmenší, Od 2 let
Typ hračky: Hrajeme si, Učíme se
Vhodné pro: Kluka, Holku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Filosofie značky Kamarád s knížkou vychází z filosofie Marie Montessori, zakladatelky montessori přístupu ke vzdělávání. Stejně jako ona, i oni věří, že nejlepším způsobem jak vzdělávat a rozvíjet dítě je skrze hru.

Proto navrhli sérii aktivit a her, které pracují s přirozenou zvědavostí dítěte a jeho chutí objevovat svět.

 

Podobné produkty

Svojtka - Mňau! Cestička pro prsty
249 Kč
6245
4897 haf haf domaci zvirata
159 Kč
4885