Kamarád s knížkou - Moje tělo

Neohodnoceno
Pytlíček s knížkou Moje tělo a kartičkami s obrázky miminek a částmi těla
Dostupnost Skladem (>5 ks)
299 Kč
Kamarád s knížkou - Moje tělo
Neohodnoceno
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)
V tomto herním pytlíčku se zábavnou formou děti naučí poznávat své části těla a zároveň se naučí, že ne všechny dětí vypadají stejně. Hledáte zajímavý a zábavný způsob, jak si vašim děťátkem povídat o lidském těle a seznámit ho s jeho částmi? Zkuste tematický pytlíček Moje tělo. S veverkou Sofi bude poznávat různé části těla, ale také různorodost lidí samotných. Děti se tak naučí, že ne všichni lidé vypadají stejně. Díky přiloženým kartičkám si pak hravou formou budete moct nové poznatky i vyzkoušet. V pytlíčku Moje tělo najdete: knížku Moje tělo s krásnými ilustracemi veverky Sofi a fotkami miminek 8 kartiček s obrázky částí těla a miminek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Filosofie značky Kamarád s knížkou vychází z filosofie Marie Montessori, zakladatelky montessori přístupu ke vzdělávání. Stejně jako ona, i oni věří, že nejlepším způsobem jak vzdělávat a rozvíjet dítě je skrze hru.

Proto navrhli sérii aktivit a her, které pracují s přirozenou zvědavostí dítěte a jeho chutí objevovat svět.

 

Podobné produkty

Svojtka - První černobílá knížka pro miminko Na procházce 978-80-256-2836-2
Lilliputiens - Didaktická látková knížka - Dobré ráno LILLI_83270