Jiri Models - Bav se a nalepuj zas a znovu! Samolepky - Farma

1 hodnocení
Značka: Jiri Models
Samolepkové album Bav se analepu zas a znovu! Obsahuje 4 stránky s barevným pozadím a 4 stránky plné opakovaně použitelných samolepek.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
199 Kč
Jiri Models - Bav se a nalepuj zas a znovu! Samolepky - Farma
1 hodnocení
Značka: Jiri Models
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)
5,0 1 hodnocení

Samolepkové album Farma obsahuje 4 tematická, krásně barevná pozadí, na nichž si děti mohou vytvářet vlastní příběhy, a více než 340 opakovaně použitelných samolepek s oblíbenými zvířátky a kamarády z farmy. Samolepky nemají spodní lepivou stranu nýbrž fungují na bázi přilnavosti k většině povrchů. Z tohoto důvodu je možné používat samolepky opakovaně, aniž by tyto nešly  z povrchu odlepit nebo jejj jakkoli znečistily. Děti si díky samolepkovému albu trénují nejen vnímání perspektivy a vzdáleností dosazováním postaviček, ale i jemnou  motoriku a kreativní myšlení. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jiri Models je české nakladatelství a již více než 30 let vyvíjí a přináší na trh omalovánky, samolepkové knížky a produkty pro rozvoj kreativity, jemné motoriky a zábavy dětí. To vše v oblíbených dětských licencích jako jsou Disney, Tlapková patrola, Prasátko Peppa a nově také Bing a Harry Potter, i v nelicenčních motivech, kde dlouhodobě nejoblíbenější zůstáva farma, ZOO a doprava. 

 

Podobné produkty

Jiří Models - Samolepkové knížky Prasátko Peppa
159 Kč
3178-7
Vzdělávací samolepkový set - Mideer - Mapa světa
189 Kč
MD4111
Samolepková knížka - Objevitelé
249 Kč
1957-0
Samolepková knížka - Jiří models - Roční období 2674-5
Jiri models -  Aktivity a samolepky - Narozeninová oslava 2711-7
Kreativní samolepkový set - Djeco - Princezny z plsti DJ09053