Janod - Společenská hra Pirátské lodičky magnetická

Neohodnoceno
Značka: Janod

Zahrajte se na piráty, a potopte lodě svého nepřítele jako první!_x000D_ _x000D_ Pirátské bojové lodě je skvělá desková hra pro 2 hráče od 5 let, která přinese chvíle plné napětí a zábavy nejen pro ty nejmenší, ale pro všechny generace._x000D_ _x000D_ Součástí hry jsou 2 mřížky pro dvě úrovně hry, 20 lodiček (magnetických) a 2 smazatelné pera.

Dostupnost Skladem (3 ks)
639 Kč
Janod - Společenská hra Pirátské lodičky magnetická
Neohodnoceno
Značka: Janod
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Zahrajte se na piráty, a potopte lodě svého nepřítele jako první!

Pirátské bojové lodě je skvělá desková hra pro 2 hráče od 5 let, která přinese chvíle plné napětí a zábavy nejen pro ty nejmenší, ale pro všechny generace.

Součástí hry jsou 2 mřížky pro dvě úrovně hry, 20 lodiček (magnetických) a 2 smazatelné pera.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzský výrobce přináší dětem hračky, kterou jsou zábavné, kreativní a pro děti vizuálně atraktivní. Dřevěné hračky jsou zárukou kvality, která přežívá už dlouhá desetiletí. Přeneste se díky značce Janod v čase a umožněte svým dětem hru s kvalitními dřevěnými hračkami.

V portfoliu značky Janod najdete jedinečné designové hračky pro děti od 12 měsíců do 9 let. Dřevěné hračky Janod staví na klasickém designu, ale zároveň dbají na vysokou kvalitu materiálů, nadčasovost a zábavu. Jsou to prostě hračky, po kterých sáhne dítě s radostí znovu a znovu každý den. Dřevěné hračky Janod umožňují dětem rozvíjet svou predstavivovosť a snít. Vytvářet si nové příběhy a tvořit trvalé vzpomínky na dětství.

Materiály použité v těchto hračkách stimulují dětskou hmatovou citlivost, jsou ekologické a bezpečné. Hračky jsou mimořádně odolné a vydrží celé generace.

 

Podobné produkty

DJECO - Magnety Veselá zvířátka
499 Kč
DJ03118
Janod - Emoce a pocity s předlohami - 20 ks
769 Kč
112021
Mideer - magnetická tabulka Doprava
435 Kč
MD1040
Mideer - Oblékání zvířátek - herní sada
Akce
441 Kč
679 Kč (–35 %)
MD2079
Mideer - Magnetická tabulka Moje tělo - 84 dílků
595 Kč
CT7013