Janod - Emoce a pocity s předlohami - 20 ks

Neohodnoceno
Značka: Janod
Dostupnost Skladem (>5 ks)
769 Kč
Janod - Emoce a pocity s předlohami - 20 ks
Neohodnoceno
Značka: Janod
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Dřevěná edukativní magnetická hračka pro děti Émoce a pocity Janod je naučná hra pro děti. Úkolem dětí v této hře je rozeznat samotnou emoci z přiložených karet s různými emociálními situacemi a následně správně přidávat a spárovat na dřevěnou desku magnetické tvářičky s emocemi, obléknout jim tričko a přiřadit k nim správného smajlíka s emocí tak, abyste změnili.
Magnetická hra obsahuje 27 magnetek, 20 ilustrovaných karet, které zobrazují různé emocionální situace a 1 magnetickou dřevěnou desku.
Vhodné pro děti: od 2 - 5 let
Rozměr produktu: 32 x 4 x 32 cm
Materiál: dřevo a karton

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzský výrobce přináší dětem hračky, kterou jsou zábavné, kreativní a pro děti vizuálně atraktivní. Dřevěné hračky jsou zárukou kvality, která přežívá už dlouhá desetiletí. Přeneste se díky značce Janod v čase a umožněte svým dětem hru s kvalitními dřevěnými hračkami.

V portfoliu značky Janod najdete jedinečné designové hračky pro děti od 12 měsíců do 9 let. Dřevěné hračky Janod staví na klasickém designu, ale zároveň dbají na vysokou kvalitu materiálů, nadčasovost a zábavu. Jsou to prostě hračky, po kterých sáhne dítě s radostí znovu a znovu každý den. Dřevěné hračky Janod umožňují dětem rozvíjet svou predstavivovosť a snít. Vytvářet si nové příběhy a tvořit trvalé vzpomínky na dětství.

Materiály použité v těchto hračkách stimulují dětskou hmatovou citlivost, jsou ekologické a bezpečné. Hračky jsou mimořádně odolné a vydrží celé generace.

 

Podobné produkty

Magnetická kniha plná magnetů - Janod  - Vesmír
509 Kč
J02589
Mideer - stolní hra - magnetická tabulka 100 číslic MD2084
Mideer - Magnetická tabulka Oblékání
439 Kč
MD1039
Mideer - Oblékání zvířátek - herní sada
Akce
441 Kč
679 Kč (–35 %)
MD2079
Magnetická kniha plná magnetů - Janod - Hodiny
509 Kč
J02724
Petit Collage Magnetické oblékání šatů
625 Kč
PTC533
Djeco - Magnetická skládačka - Hravá zvířátka
499 Kč
DJ03114