Janod - Magnetická kniha plná magnetů - Pohádky

Neohodnoceno
Značka: Janod
Vzhůru do pohádky! Magnetická krásná hračka vhodná pro děti od 3 do 8 let. To je ten pravý věk na pohádky. V knize najdete velké množství magnetů, které mohou děti skládat podle pohádkových předloh nebo vlastní fantazie. To bude děti bavit nejvíc.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
509 Kč
Janod - Magnetická kniha plná magnetů - Pohádky
Neohodnoceno
Značka: Janod
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Vzhůru do pohádky! Magnetická krásná hračka vhodná pro děti od 3 do 8 let. To je ten pravý věk na pohádky. V knize najdete velké množství magnetů, které mohou děti skládat podle pohádkových předloh nebo vlastní fantazie. To bude děti bavit nejvíc. Vedle sebe se tak může ocitnout rozpustilá Červená Karkulka nebo sám pak velký pan Kocour v botách. Magnetická kniha ideální pro kluky a holky a hrát si můžete jak ráno po probuzení, tak večer před spaním, kdy je také ten nejlepší čas začít si pohádky vymýšlet a nenechat se vůbec omezovat tím, jak to s tětmi pohádkami bylo ve skutečnosti.

Není už jen to vzrušující? Dejte dětem volnost v jejich fantazii!

Magnetická kniha plná magnetů od Janod vás upoutá kvalitním zpracováním, je vyrobená ze zdravotně nezávadných barev. A vše je pěkně pevné, kvalitní, vydrží zacházení, které přichází v zápalu hry!

Součástí knihy je magnetická tabulka s předlohou, na kterou děti skládají magnety a kartičky. Ideální hračka na cesty. Jednoduše vše zabalíte zpět do knihy a můžete vzít na cesty s sebou.

Sada obsahuje 10 karet, 30 magnetů a knihu s magnetickým povrchem uvnitř. 

Rozměry: 19*4*26,5 cm jsou ideální pro uložení na jakémkoliv místě v dětském pokojíčku. A což třeba vzít někoho do pohádky a koupit tuto knížku jako dárek?

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetické hračky
Dle věku: Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let
Materiál: Ostatní
Puzzle - počet dílků: 49 - 99
Typ hračky: Hrajeme si, Učíme se, Skládáme
Vhodné pro: Kluka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzský výrobce přináší dětem hračky, kterou jsou zábavné, kreativní a pro děti vizuálně atraktivní. Dřevěné hračky jsou zárukou kvality, která přežívá už dlouhá desetiletí. Přeneste se díky značce Janod v čase a umožněte svým dětem hru s kvalitními dřevěnými hračkami.

V portfoliu značky Janod najdete jedinečné designové hračky pro děti od 12 měsíců do 9 let. Dřevěné hračky Janod staví na klasickém designu, ale zároveň dbají na vysokou kvalitu materiálů, nadčasovost a zábavu. Jsou to prostě hračky, po kterých sáhne dítě s radostí znovu a znovu každý den. Dřevěné hračky Janod umožňují dětem rozvíjet svou predstavivovosť a snít. Vytvářet si nové příběhy a tvořit trvalé vzpomínky na dětství.

Materiály použité v těchto hračkách stimulují dětskou hmatovou citlivost, jsou ekologické a bezpečné. Hračky jsou mimořádně odolné a vydrží celé generace.

 

Podobné produkty

COBLO - Magnetická stavebnice 100 dílů - Classic
2 875 Kč
D-COBLO100
Magnetická stavebnice - Smartmax - Moji první dinosauři SMX223
COBLO - Magnetická stavebnice 100 dílů - Pastel
2 875 Kč
D-COBLO100-P
COBLO - Magnetická čísla - 60 dílů
750 Kč
COBLO-N
Jiri models - Magnetická panenka - povolání
199 Kč
3018-6
COBLO - Magnetická základna 2 díly - Classic - modrá a zelená D-COBLO-P