hrát si a být spolu

Chytrá opička pečlivě navybírala podnětné, kvalitní a originální hračky pro každou věkovou kategorii a vy si je teď můžete objednat na našem e-shopu. Vaše dítko si je prostě zamiluje a hračky navíc vydrží leccos, takže si s nimi vyhraje klidně i další generace.

V pestré nabídce her a hraček se nejsnáze zorientujete podle toho, jak je dítě staré. Díky roztřídění podle věku snadno vyberete hračky, které vaši holčičku nebo chlapečka zaujmou, zabaví ho a zároveň mu pomohou se rozvíjet a objevovat svět.

To nejlepší pro miminko jsou hry s rodiči. Nabídněte mu také některou z krásných dřevěných hraček pro nejmenší. Jemnou motoriku pomohou rozvíjet hračky pro roční dítě. Bezpečnost nade vše, a tak i hračky pro dvouleté dítě musí její kritéria splňovat. Jsou vesele barevné a tříbí dovednosti i myšlení. Od 3 let se začínají čím dál víc lišit hračky pro kluky a holky. Tříleté děti si rády užijí zábavné hry nebo magnetické sady. Rozmanité jsou i hry pro čtyřleté děti, obzvlášť můžeme doporučit různé kreativní sady. Začátky školní docházky dětem usnadní didaktické hry pro předškoláky a pro děti od 6 let. Nezapomeňte, že i školáci si rádi hrají, a tak jim určitě vyberte některou z parádních hraček pro děti od 9 let.

10 tipů na vánoční dárky pro předškoláky

Podpořit ve vývoji předškolní děti už nemůže být jednodušší. S našimi hračkami a pomůckami máte navíc jistotu, že vyberete produkty z nezávadných materiálů, s kvalitním z ...
Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies klikněte na tlačítko "Souhlasím" Další informace

SouhlasímNastavení